Yemek Yapmayi Sevmeyen Kizlar Hakkinda Ne Düşünüyorsunuz?

Yemek yapmayi sevmiyorum
Yaptigim yemekten hic lezzet alamam
Evde yemegi annem, temizligi ben yaparim
Annem yapamazsa ben bir corba yapar doyarim.
Evlilik de düşünmuyorum bu sebeple
Zengin degilim aşçi tutamam guzel de degilim zengine varamam
Ben sevmiyorum yemek yapmayi deyince millet bir acayip bakiyo
Sanki gayri mesru bir seymis gibi
Cevremdeki kizlar da cok hamarat, benim gibi olani goremedim hic
Benim gibi olan var mi burda?

Güncellemeler:
Bu bende fobi aslinda
15-16 yaslarimdayken beni bir yere yatili birakmislardi
Yemek yapmayi da bilmiyordum
Orda cok zorlanmistim kimse de yardim etmiyordu o zamanlar internet de yoktu boyle, telefonum 3310
Annem de goz karari yaptigindan bilmezdi tarif vermeyi
Yemek sirasi bana geldikce stres sıkıntı yasardim sonuc alay konusu olurdu millet ac kalirdi. O zamandir beri nefret ediyorum. Sinir basiyor elim ayagim buz kesiuor mutfakta.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bende pek yakışıklı sayılmam (kendimce) elimde çok hamarattır her yemeği yapabilirim, sen temizlik yap yemek işini bana bırak, gel evlenelim? :)

0|0
    0|0
    • Ben milletce de guzel sayilmiyorum
      Butun insanlar güzeli sever özellikle erkekler kendileri çirkin olsalar bile icinden hep guzeli talep eder ancak Evde kalmamak icin cirkini alabilir
      Fahriye Evcen mi Yildiz Tilbe mi
      Serenay mi Yildiz Tilbe mi bu listeyi uzat senin istegin hep karsi taraf olacak bunu ben biliyorum
      Bile bile kendime niye azap cektireyim ki.

• çirkinsin diyen olmadı, ben kendimi beğenmem o kadar. fakir değilim çok şükür işim var, iki katlı müstakil bahçeli 4+1 (her katı) evim var. ben yüreğe önem veririm. sabit fikirliysen, iyi günler.

• İyi gunler

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey düşünmem benana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kimseyi ilgilendirdiğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • evlenilecek değil eğlenilecek kız sınıfında görürüm onları çünkü yemek yapamayan biri nasıl anne olur nasıl bebeğine bakabilir ki

0|0
    0|0
  • Her kimse saygı duyarım. O kişi eşim olacaksa hem sevdiririm hem öğretirim 😎

0|0
    0|0
  • Kadin yemek yaparak erkegine sevgisini gosterir. Erkek boyle algilar en azindan. O yuzden yapmasa da mutfaga girip cabalamali

0|0
    0|0
    • Yemek yapmaya cabalamayi da sevmiyorum.

• O zaman mutfagi umursamayan bir erkek bulmaya calismalisin... ki bulunur da...

• Yemem yapmayan kızlar diye bir kategorimi var bir yemeğin lafïm ama ben hazırlıklıyïm çünkü 5 çeşit yemek yapabiliyorum :D yani kız kızdır illa yemek yapamadı diye ayrımciolık olmaz

0|0
    0|0
  • sevecek o kadar

0|0
    0|0
  • Ben yapar yediririm

0|0
    0|0
  • İlerisini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • beceriksiz olduklarını

0|0
    0|0
  • ev hanımı olamasın sadece seks için varsın demek

0|0
    0|0
  • sevmesi lazım:D

0|0
    0|0
  • Ben biliyom. yeterli 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bosverin ya ben mesela sevip sevmediğimi bile bilmiyorum, hiç denemedim yani. O kadar önemli bir mesele değil bu kafanıza takmayıınn

0|0
    0|0
  • Sevmemekle yapamamak ayrı şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...