Canında can tasımak nasıl bir duygu bilen var mı?

Canında can tasımak nasıl bir duygu bilen var mı?
Bu size gebeligimden son fotografım artık bir daha dogdugunda paylasim yapacagim 😊😇

1|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya seher, sen bana komple fake geliyon bacım. Ne ara hamilelik haberini paylaştın ne ara doguracan kafam karıştı.

2|0
    0|0
    • Pardon? Baska biriylemi karistiriyosun. Ben simdi dogurcagimi soylemedim.

• Evet seher, yalan söyledigini anlarsam fislerim seni. Rahatsizim, psikolojim de bozuk. Fake olma efsane ol.

• fake evet inanmayın şu salağa yüzü bile gözükmüyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne zaman evlendiniz ne zaman cocuk yapmaya karar verdiniz?
    Evlilikten hemen sonra mi yoksa evliligin tadini cikaralim biraz diye dusundunuz mu?
    Benim cevremde genelde cogu cift evlendikten hemen sonra cocuk sahibi oluyor.

Masallah diyelim bebeğe. Saglikli bir sekilde dogar insallah Annesine babasina hayirli evlat olsun.

0|0
    0|0
  • Ooo erkek geliyor
    Allah sağlık sıhhat versin
    Gözünüz aydın olsun inşaallah
    Allahın rızasını alan peygambere lâyık ümmet olarak vatana millete ana babasına hayırlı evlat olsun inşaallah.

0|0
    0|0
    • Amin cok tesekkur ederim Vatana ve bizlere hayirli evlat yetistirmem ilk gayem olacak ☺

• umarım sağlıklı doğar

anneme sordum güzel dedi.

0|0
    0|0
    • İnsallah tesekkur ederim ☺☺ sorulacak en güzel insana sormussun 👌👌😇

• Allah kolaylik versin doguncada Anali babali buyutmek nasip etsin :)

0|0
    0|0
  • Masallah

0|0
    0|0
  • Başkasının fotosunu neden koyup tröl yapıyorsun ayip kanka

1|0
    0|0
    • bencede doğru diyosun

• Bana katılanlar var görüyorsun tröl kankam benim

• troll troll doğru diyorsun inanmayın şu beyinsize inanlara sinir oldum zaten

Kızlar Ne Diyor 9

• Gecen de foto attiniz orda kucuktu karniniz ve yaninizda bir cocuk daha vardi aradan en fazla hadi 1 hafta gecsin masallah ne ara buyudu boyle

0|0
    0|0
    • Ac incele bir istersen ondan sonra konusalin 😉

• biliyorum :) harika bir fotoraf umarım en kısa sürede sağlıkla kucağınıza alırsınız :))

0|0
    0|0
    • İnsallah güzel yürekli insan ☺😇

• abla seni çok seviyorum ya çok tatlısın inşallah hayırlısıyla dünyaya getirirsin bebeğini şimdiden geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
    • Canımm benim eksik olma hic hic sende cok bal bir kizsin bende seni pek sevdimm 😇 😊😊 cok tesekkur ederim güzelim benim amin insallah 😍💕💕

• Henüz bilmiyorum ama bana da nasip olur ins

0|0
    0|0
    • İnsallah canım Allah istedigin zaman nasip etsin sana ☺🙏

• Anlatılmaz yaşanır derler Allah tüm kadınlara nasip etsin çok güzel bir duygu oldugu kesin 😍

0|0
    0|0
    • Cok cook guzel😇 Allah isteyen herkese nasip etsin insallah balim benim ☺

• Bebişi bekliyoruz bak

0|0
    0|0
    • Bende merakla bekliyorumm 😊 sizinde merakinisiz giderecegim dogum fotograflarindan atarim bir hayirlisiyla gelsin dunyaya ☺😊

• Nasıl bir duygu :)

0|0
    0|0
  • o kadar da dar giyme çok Çok kötüsün

0|0
    0|0
    • Tam bir gerizekalısın. Ne giysem dar oluyo zaten senin o beynin alir mi bilem

• beyinsiz insan hiç mi xxl kıyafet giysi yok cahil görmemiş insan hem kendine kendinden fazla bebeğe zarar sana üzülen yok yavruya günah ve hiç yakışmamış aynı bacım gibi trolllll git hadi git işine bebene bak sorumsuz salak

• bu seherler zaten nedense genelde hep bacım oluyor :) dar giy giy kemerle de sık boğ öldür bebeğini

• Fakesın insanları kandırma

0|0
    0|0
Yükleniyor...