Kapat

Sizi motive eden sözler var mı?

Hayattaki zorluklarla başa çıkarken kullandığınız kendinize sık sık hatırlattığınız sözler var mı? Örneğin benim şu :
"Her gün güzel geçmeyebilir ama her günün içinde mutlaka bir güzellik vardır. "

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hayatın yarını yok. İmkânsızlık denen bir kavram hiç olmadı , sadece bahaneler vardır basit insanlar için, zor insanların ulaşılması zor ve uzak hayalleri vardır, imkanların sınırlarını zorlamalısın ki senin kim olduğunu benliğinden çok herkes bilmeli ve görmeli sana karşı tutumları davranışları hitapları değişmeli , hayalî olmayacak hic bir hedef ulaşılmaz değildir, zamanını iyi degerlendir, çünkü hic bir zaman geri gelmeyecek günlerin olacak, ve hic bir basariksizlik ucuz değildir tecrübedir...
    Sadece vazgeçersen başarısız biri olarak anılırsın ve sadece senle dalga geçerler.
    Adın sayın diye hitap edileceğine başka sıfatlar ile anilmasin, herşey senin ellerinde , sadece vazgeçme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• "Sabır, boyun eğmek değil, mücadele etmektir." Hz. Ömer (r. a)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer yapmak, yapılması gereken şeyleri bilmek kadar kolay olsaydı;

Fakir köylü kulübeleri büyük şatolara, küçük kiliseler büyük mabetlere dönerdi..

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Sallansada yıkılmaz tahtım .

0|0
    0|0
  • Kapakta

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu ara hesabına bir milyon dolar yatırdım deseler banane diyecek moddayım hiç bişey motive edemiyor.

0|0
    0|0
  • Eger hala yasiyorsak bir umut vardir 😌

1|0
    0|0
  • Ya şimdi ya hiç

0|0
    0|0
  • Beni öldürmeyen mantı güçlendirir

0|0
    0|0
  • Bu mal yapıyorsa bende yaparim'

0|0
    0|0
  • Tökezlediğinde onu dansın bir parçası haline getir!

0|0
    0|0
  • “Yaşayan bedenindeki soluğu hissediyorsun. Onların gözlerine bakıyorsun. Bu pozisyondaki insan tanrıdır.” Ted Bundy

o bir melek ^-^

0|0
    0|0
  • Basım dik, güçlü kal derim kendime

0|0
    0|0
  • Bn butun beklentiletimi hayellerimi ôbur dunyaya biraktim ins guzel seylerle karsilasirm. bnidr bu motive edio

0|0
    0|0
Yükleniyor...