Taksim de en sevdiğiniz mekanlar ve eğlence yerleri ?

Bu akşam için değişik bir mekan lazım ortamı güzel 80 ler rock blues veya downtempo çalan pek keşfedilmemiş yerler var mı ? Taksim harici kadıköy tarafı da olabilir..

0|1
5|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Sinerji bar. Mc Donalds'ın sokağından girince Cafe Pi'yi ve Ekvator Cafe'yi geçtikten hemen sonraki sola dönülür. sol tarafında göreceksin :) Ahşap dekorasyonlu, loş ışıklı salaş bir mekan. Canlı müzik yok ama arkadaşlarla oturup birşeyler içmek için bence ideal. Alternatif, rock ve blues çalıyorlar genelde.

0|0
    0|0
  • taksim meydanı:D

0|1
    0|1
  • nevizade :) favori mekanımm

0|0
    0|0
  • üzünç hallerdeyimz taksimde bensiz eğlenceğini düşündükçe <3 :(

0|1
    0|0
    • sensiz eğlenemiyorum ki içimde hep bir burukluk bir hüzün oluyor nere baksam seni görüyorum şarkılar seni anlatıyor tokuşturulan kadeh senleride sen varsın martıların çığlıklarıında seni çağırıyorlar sanki ne zaman istanbula baksam seni görüyorum :'(

• evet. yine de dikkatli ol <3 üzünç hallere sokma beni

• link senden bana gelsin o zaman

Erkekler Ne Diyor 7

• dorock fena değildi..ama keşfedilmiş..

0|0
    0|0
  • The Wall Rock - Dorock 'ın hemen yan tarafında olsa gerek pek hatırlamıyorum ne zaman gitsem kafam bir milyon giriyorum daha kötü olup da çıkıyorum :))

0|0
    0|0
  • Salsanat Club Damlılar için iyidir..

Sap'lar içinde Kabare33, Pink Candır ( konsludur, haberiniz olsun aslnsdassgf)

0|0
    0|0
  • dogma buyume istanbulluyum taksim kadar pis bir yer görmedim sarı gazi bile daha guzel karabayır

0|1
    0|0
  • cuma geceleri kadıköyde SHAFT güzeldir. cuma geceleri genelde Bluesaint çıkıyor, 2 haftada bir cuma günleride kurtalanexpress çıkıyor. tavsiye ederim güzel mekandır.

0|0
    0|0
  • en güzeli nevizade

0|0
    0|0
  • 360 güzel mekandır oraya gideriz genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...