Yabancı dizi önerir misiniz?

Gençlikle alakalı yabancı dizi öneriniz var mı ? My Mad Fat Diary tarzı olabilir.. ya da kafanıza göre ama kesinlikle sıkıcı olmasın :s Önerilerin yanına konularınıda yazarsanız sevinirim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• 1. The Vampire diaries - vampirlerle alakali bir dizi, bazen komik bazen heycanli, ask dizisi diyebilirim

2. Pretty little Liars - 5 kiz arkadasin hikayesi: biri aniden kaybolup bir sene sonra ölü bulunuyor, ve arkadaslarina gizemli gizemli mesajlar geliyor. askda var tabi dizide ;) korku degli ama :)

3. New girl - kiz sevgilisiyle ayrilma sonucu baska bir yere tasinmak zorunda kaliyor ve 3 erkegin kaldigi bir eve tasiniyor. komik olaylar vs :)

4. Chuck - elektronik aleti satan bir magazada calisan erkek bir gün CIA de calisan bir arkadasindan Mail alma sonucu hayati degisiyor- aksiyon, komikde cok ve askda var :)

5. Prison Break- bu biraz erkekler icin bir dizi ama ben kendim cok begendim - abisini hapisten cikarma planlari yapan erkek, vücuduna essiz planini dövme seklinde yaptirip kendi ayni hapishaneye girer ve abisini cikarmaya calisir- gerilim aksiyon ve ask :) kesinlikle erkeklere ve aksiyondan hoslanan kizlara tavsiye ederim! En sevdigim yabanci dizi diyebilirim ;)

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gençlik dizisi diyemem ama doctor who'yu öneririm yabancı dizi olaraktan

1|0
    0|0
  • Fringe.

1|0
    0|0
  • game of thrones izle.

1|0
    0|0
  • New Girl..

0|0
    0|0
  • Bing Bang Theory..

1|0
    0|0
    • Konusu?

• Teşekkür ederim :)

• rica :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Mr.Selfridge - Mağazacılık devi Selfridges'in yaşamı, bir dönem dizisi .Şu an izlediğim tek yabancı dizi ,kalitelidir .

1|0
    0|0
  • switched at birth.

1|0
    0|0
  • The walking dead gençlik dizisi değil ama

0|0
    0|0
  • teen wolf beğeneceğine eminim x

0|0
    0|0
  • once upon a time