Sizce kitap kapağım güzel mi yoksa sade bir şey mi olmalı?

Bir Vampir hikayesi yazıyorum kısa sürede beğeni kazandı fakat kapağımdan bir türlü memnun kalamadım. Sanki çocuksu duruyor bilmiyorum emin olamadım. O yüzden düşüncelerinizi almak isterim arkadaşlar. Sade bir şey mi yapayım yoksa böyle mi kalsın veya tamamen karaktersiz değişik bir kapak mı olmalı? örnekler falan verirseniz çok sevinirim. :)Sizce kitap kapağım güzel mi yoksa sade bir şey mi olmalı?

Güncellemeler:
Yaa valla hepinize katılıyorum ben bile böyle kapaklı hikayeyi okumam sdkfjn çok ergence duruyor valla gerçekten çok teşekkür ederim ama en çok nasıl bir kapak olmalı onu da söylerseniz çok makbule geçerdi ^^

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dolunayin altinda dizlerinin uzerinde duran kollarini salmis soluk renkli bir yakisikli vampir koy ama biraz karanlikta dursun sadece yuzu biraz aydinlik olsun ve gozyasi kan olsun arkasindan vuran dolunay isigindan dolayi kendin 3 kat buyuk bir golgesini ciz. Altin orana dikkat et kapak tasariminda. Kitabin satmasini saglayan ilk sey kapak ve üstünde yazan 1 cumledir unutma.

1|0
    0|0
    • Bu altın değerinde önerin için çook teşekkür ederiim :)

• Oha cok tatlisin baktim :D

• Hey

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu nasıl vampir kapağı ağzından kan yok bunların yani resmen aşk filmi kapaüı gibi olmuş wattpade yazıyorsun sanırım başka kapak kullan bence

1|0
    0|0
  • Bence farklı bir şey daha güzel olur daha sade daha şık bir şeyler, hafif puslu koyu bir fonda sadece erkek olan durabilir mesela ha bide telif hakkı yememeye dikkat et kapaktan dolayı çöp olmasın tüm basım :)

1|0
    0|0
    • Ay çok teşekkür ederim cidden çok yardımcı oldu bu önerin ^^

• Aynı fotoğraf uzak çekim boydan alınsaymış, adamın ağzından kan; kadının gtünden de bk sızsaymış çok anlamlı ve güzel olurmuş.

0|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • Fazla klasik. Daha modern birşeyler bulmalısın. Bu 1950'li yıllarda çekilen amerikan aşk filmlerine benzemiş.

1|0
    0|0
    • Aynen ya ben de artık değişik bir şeyler yapmayı düşünüyorum

• Bence böylee şeyler yapma Sarah jio nun kitaplarının kapaklarına baka bilirsin örnek olarak

1|0
    0|0
    • Hemen bakıyoruum

• Kahkahaa attim yaa :D:D ay

• Ben yatıyım en iyisi 😂

• kapak kötü

1|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • Kitabın içeriğini bilmiyorum ama tahmin etmek zor değil bu kapağa bakarak.
    Sen vampirlerinde aşkından bahsetmiş olmalısın hatta aşk acısı çektiklerindende...

Üst kısımda kocaman yazıyor vampir diye ve üstüne üstlük vampir denilimce ne kadar klişe var hepsi ekranda mevcut. dolunay, şato, karanlık, ısız bir orman... sarımsak ve haçı unutmuşsun ☺☺

Biraz daha ayrıntı verebilirmisin kitapla ilgili. Okuyucuya ne geçirmek istiyorsun tam olarak...

0|0
    0|0
  • Yazı stilin de çok geçiş olmuş. 'insane şerifzade' ile 'vampirin gözyaşları' çelişkiye düşmüş. Yani yukarıdaki yazıyı küçültüp aşağıdakininde font unu değiştirebilirsin.
    resme gelicek olursak fazla ışık olmayan bir ortamda vampirin yüzünün bir kısmının gözüktüğü sırada gözünden damlayan birkaç damla yaş, şeklinde olabilir. Vampir erkek olsun dişi de gözüksün ki tatmin olalım vampir olduğuna dair.

0|0
    0|0
  • bir iki vampir bulup tokatlayıp ağlattıktan sonra gözyaşından 1-2 damla kapağa damlatmanı tavsiye ederim çok saade olmuş knk

0|0
    0|0
  • Nacizane fikrim kitabın ismi bence farklı birşey olmalıydı. VAMPİRİN GÖZYAŞLARI BİR KADININ GÖZYAŞLARI , ANNENİN GÖZYAŞLARI , DOĞANIN GÖZYAŞLARI , Sen bence isim üzerinde bir çalış he bu arada zaten konu vampirse 1-0 geriden başlamışsın

0|0
    0|0
  • Guzel kalabilir boyle

0|0
    0|0
  • İsim çok vasat ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok yapmacık.

1|0
    0|0
  • Guzel aslinda

1|0
    0|0
  • Abartılı olması bir şey değiştirmez bence. Memnun kalmadıysan başkasını yaparsan sonradan pişmanlık duymazsın, iyiki değiştirmişim dersin. Önemli olan senin nasıl hissettiğin. Ama fikrimi sorarsan iyi işte, normal. Vampirik şeyleri pek sevmememe verelim.

0|0
    0|0
  • Arkaplan iyi. Vampir diyorsun fotograf alakasiz olmus. Bide yaziyi begenemedim.

1|0
    0|0
    • Nasıl bir şey önerirsin bana mesela kendi zevkine göre?

• Hic bilmiyorum o tip kitap kapaklarindan yararlanabilirsin

• yabune mkar:GARW:GaWR:gAWR:gAWR:gR. gA:rgAERG:ARg iki vampirin yasak aşk hikayesi gbi :'(

1|0
    0|0
  • Kullandigin program adobe photoshop 5 mi?

0|0
    0|0
  • hepsi iyi de kız ve erkek eğreti durmuş.

0|0
    0|0
  • Bence güzel canim kapagicok sade olmamali merak uyandirmali biraz bence iyi bu

0|0
    0|0
  • Bence sade olmalı.

0|0
    0|0
  • çok kalabalık daha sade olmalı

0|0
    0|0
  • Bence güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...