Benimkiler nasıl madem herkes çizim paylaşıyor?

Benimkiler nasıl madem herkes çizim paylaşıyor?

• Güzel
    A seç
  • Berbat
    B seç
  • Az renklendirseydin
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1023

En İyi Erkek Görüşü

• Detay, algı ve oranlamaların gayet başarılı. Eline sağlık. Profesyonel olarak meslek haline getirmeni öneririm program desteğiyle. Umarım iyi yerlere gelirsin.
    Farklı çizgi dokuları hissediliyor çalışmalarında. Ya çalışmaların arasında zaman farkı var ya da çeşitli kalem denemeleri olabilir gibi geliyor. Emin olamadım. Çalışmalarındaki koyu noktalarda, gölge etkisi biraz fazla karanlık geldi sadece. Bilinçli olarak gölgede kalan kısımlardaki formları algılayabiliyorsan eğer o da çok sorun olmaz. Anatomi çalışmanı öneririm eğer yapmıyorsan. Keyif aldığın bir şeyden geçimini de sağlayabilirsin bu sayede. Eline sağlık, iyi çalışmalar dilerim. :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Supermis cizimin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Alien & Predetaor'ü çok severim; gerçekten kaliteli seridir. Sevdim onu.

Ama Edward şahane olmuş; Johnny Deep'in bence en iyi filmidir! Gözlerimi dolduran, inanılmaz bir buğusu olan; çok keskin detayları verebilen bir başyapıttır.

0|0
    0|0
  • Ego tatmin etmek için yapmayın şunu. Biliyorsunuz ki güzel. Bari teknik olarak değerlendirme felan isteyin.

0|0
    0|0
    • Her türlü yoruma açığım teknik değerlendirme istesem kaç kişi yapıcak? Ki güzellik göreceli bir kavramdır beğenmeyenler de çıktı zaten, eleştriye de sonuna kadar açığım

• Güzel olduğu gayet net.

• Sen sanattan anlıyorsun.

0|0
    0|0
  • Abi çok iyi ya daliii harika olmuş

0|0
    0|0
  • Niye benim hiç böyle yeteneğim yok ne güzel bir resme dalardım saatlerce ama cin aliden terkim :)

0|0
    0|0
  • oooo ateş ediyorsunn

0|0
    0|0
  • Guzel olmus

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Beğendim, güzel :)

0|0
    0|0
  • Oha acayip başarılı. Degerlendirmelisin bu yeteneğini

0|0
    0|0
  • Güzel demek az kalır

0|0
    0|0
  • Sen aşmışsın hele o samuray kılıklı eleman ile sonuncudaki eleman :l

0|0
    0|0
  • Yeteneklisin herbiri birbirinden güzel olmuş eline sağlık ve çizimi bırakma

0|0
    0|0
  • mostlikedtags sitesinde ve başak güzel adlı birinin sayfasından çıkıyor bu çizimler bari millet kandırmayın ya bildiğin spam paylaşım yapmış bu eleman

0|0
    0|0
    • İfşa etmesen iyiydi tamamen, aynılarına instagramımdan da bakabilirsin "eleman" ?

• Sanki şahsen tanıyormuşsun gibi konuşuyorsun da?

• Tamam ya tamam sensin kesin İnandım sana beni şu dakikadan sonra kim gelse o olmadığına inandıramaz. Sana twitterdan mesaj atıcam bir ara ordan cevap yazarsın artık😉

• gördüğüm en iyi çizimlerden

0|0
    0|0
  • Sen çizmemişsin ki bildiğin içine fotoğraf makinesi yerleştirmişler...

0|0
    0|0
  • samuray en sevdiğim <3

0|0
    0|0
  • kim çizmişse bunları çok usta ve yetenekli.

0|0
    0|0
  • İlk 3 iyi son 3 amatör

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Cok cok güzel

0|0
    0|0
  • Çok güzel!! 0_0 Hele şu 3'cü. Yani, etkilendim.

0|0
    0|0
  • Çok iyi

0|0
    0|0
  • güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Çok iyiler

0|0
    0|0
  • Seninkiler fazla mükemmel

0|0
    0|0
  • Gayet iyi..

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Güzel de uzun aralıklarla cizdigin resimler galiba çünkü bariz fark var bazıları gerçekten iyi bazıları biraz sıkıntılı.

0|0
    0|0
    • Haftalar giriyor araya evet insan suratları fotoğraf karesinden zaten zihnimden çizdiğim bir şey değil, eleştri için sağol 😊

Yükleniyor...