Neden turkler avrupayi?

avrupalilari sever onlara hayrandirda, neden avrupalilar arap turk hayranni degildir

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bunu gerçekten soruyor musun?
    ben onların yerind eolsam hayran olmam. hayran olunacak neyimiz var ki? neyimiz kaldı ki?
    dinimizi doğru düzgün yaşamıyoruz, ekonomimiz öyle büyük gelişmiş sağlam değil, siyaset kaynayan kazana düşmüş gibi, iç-dış vs etkenler ülkemizi karıştırmaya çalışıyor. bu sırf türk ve müslüman olan biz için geçerli

arap dünyasına bakarsanız, çoğu satılmış devlet başkanlarının idare ettiği rejimlerdir. kendi çıkarları sağlandıkça etrafta olup bitene ses etmeyen Avrupa-Abd uşağı diktatörler..

brezilyada da petrol var ama kendilerinin sömürülmesine izin vermiyorlar, o irade, o kararlı duruş hangi arap ülkesinde var. türkiye o tarı sergiledi diye başı beladan kurtulmuyor. bu işler çok derin. halkın bilmediği çok şey var. yazmakla bitmez.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• arap türkler çok cahil, sonsuz oldukları tek konu cahillik

0|1
    0|0
    • kimler turkler mi

• peki neden bu durumdalar neden hep avrupa meraki neden avrupalilar kendilerini daha cok seviyor

• avrupalılar kendilerinide sevmezler, daha iyisini ararlar, türkler nedenmi cahil dersen bilmem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Toplumun sadece %25 lik kısmı avrupa hayranı. S. et. biz osmanlı torunuyuz.

0|1
    0|0
    • kardesim keske hep bizim gibi olsalar herkes avrupaci yok buraya gittimde cok guzeldidie vay bilmeme neydide sanki uzayi kesfetmis gibiler

• Kendi memleketini gezmemiş davarlar parise ucuyorlar. Birak uçsunlar. Öyle zaman gelecek ki paris sokakları mülteci gibi buraya akacak.

• Arap hayranı pek yok ama türkiyenin hayranı olan çok ülke var orta doğrunun yeni lideri Türkiye olacak bundan 5 10 yıl sonra bunu istemiyorlar nasıl abd yerine Çin geçecekse Rusya yerinde Türkiye geçecek kendi halkımız hala ülkesini küçümseyip dursun dehşet yatırımlar var askeri ulaşım insanı olarak az biraz araştıranlar bilir

0|1
    0|0
    • ah turkler sevseer turkiye yi iyide bir avrupa hayt=ranligi var sorma gitsin

• turklerin hepsi avrupa sevdalisi o eskidendi senin dedigin

• Şu an avrupanın gündemi Türkiye ayrıca dünyada en cok turist alan 6cı ulkeside Türkiye popüler bir ulkeyiz kıymet bilmiyor insanlar ben izmirde yaşıyorum bana İzmir Avrupa ama Van daki adam ve iç anadoludaki adam tabiki gitmek ister 😂

Yükleniyor...