Kitap yazanların sayısının, kitap okuyanları geçmesi nedendir?

Önüne gelen kitap yazar olmuş. 15-16 yaşındaki çocuklar ''kişisel gelişim'' üzerine kitap yazıyorlar. İmlanın ''i'' harfinden dahi habersiz olan şahsiyetler kitap yazıyor. Fenomen diye tabir edilen şahıslar saçma sapan şeyler yazıyor... Yeni kitaplara bakınca midem bulanıyor artık.

1|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Mesela bir arda erel var. ya diyorum ne satafatli laflar yaziyo, hatta kitap cikarmis. tanimayan uzun yillarca ask tecrübeleri yasardi sanir. bir bakiyosun cocuk 19,20 yasinda. ne kadar güzrl cümlelerde kursa nedense ciddiye alamiyorum. sanirim yasinin kücük olmasindan dolayi. birde kitap cikarmis🤔

0|1
    0|0
    • Temel sorun şatafatlı lafların olması. Başka bir şey yok artık kitaplarda. Kitaplarda bir tema yok, derinlik yok...

En İyi Erkek Görüşü

• Eski kitaplara devam dostum ya da yabancı yazarlar günümüz de okumaya deger türk kitabı 1eldeki parmakları geçmiyor önüne gelen palet kendini yazar sanıyor dedigin gibi

0|1
    0|0
    • Türk Edebiyatı bölümüne uğramıyorum bile. Bir ara raflarda kurt adam vardı. Bildiğin filmi biraz değiştirip basmışlar.

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok doğru bir konuya değindin. Kitap yazmak bu kadar kolay, boş beleş bir şey olmamalı. İnsanlar ne yazacağını ne okuyacağını şaşırdı artık.

0|1
    0|0
    • Türk Edebiyatı çoktan öldü ama gömülmeyi unuttu. İyi diye tabir edilen Kahraman Tezeoğlu, Elif Şafak bile vasat... Saçma sapan sosyal platformda paylaşacak söz yazmayı kitap yazmak sanıyorlar.

• İnsanlar her yaşta yazabilirler, yazmalılar bence. Beni dellendiren şey bu kitapların basılması. Yaş olarak ele almıyorum ama genel itibariyle yaşla yazılan şey orantılı oluyor zaten. Bu yüzden 14 yaşındaki birinin kitabının vasat olmasına karşın basılması bence de hoş bir şey değil. İleride büyük bir yazar olup olmayacağıyla ilgilenmem ama daha o yaşta kitabının içeriği belli bir sınırdan öteye de gidemiyor. Yazmaya teşvik edilip desteklenmeli ama hemen basılmamalı. Zaten Dostoyevski, Kafka'yla ilgileniyorum, onlara bile zamanım zar zor yetiyor bir de onlara zaman harcayamam.

0|0
    0|0
  • Sinir oluyorum bende. Daha Sefilleri Suç ve Cezayı okumayan insan gelmiş yok kitap yazıyorum, bilmem ne. Bu cesaret bu özgüven nereden alınır bilmiyorum. Wattpad diye gereksiz bir uygulama. Diğerleri de ayrı bir zeki. Gider adam gibi kitapları okumaz orada ne olduğu belirsiz dandik insanların yazdıkları absürt şeyleri okursunuz. Ergenken hocam söylerdi de anlamaz be diyor bu kadın derdim. Sonuna kadar haklısınız Figen Hocam.

Bak yine gerildim ayy su getirin bana.

0|1
    0|0
  • Bana seni seviyorum deme hissettiren, evlen bilmemmne serisini yapan arkadaş ünv arkadaştı. Ne boş adamdı kitabı bırak konuşmasını bile bilmiyordu adam fenomen ve ergen tipler hasta. Vay arkadaş iki ne olur gitme dedim sana seviyorum yazılıyor herkes aaa bu kitap harika. Okuyanlar aptal anacımmm 🙉

0|1
    0|0
    • Face, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşacak birkaç duygusal, melankolik, atarlı söz yerleştir kitaba yok satar. Şu an ki mantık bu.

• Kesinlikle öyle çıldırıyorum görünce.

0|1
    0|0
  • hadi ya okadar mi kotu :(

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum önüne gelen yazar olmuş. Yeni nesil bir Stephen King bilmez bir Sabahattin Ali bilmez 4N5K yazarı 20 yaşındaki kızın peşinden kosuyorlar. Başarılı olabilir ama eskileri kimse bilmez olmuş bu üzücü.

0|1
    0|0
  • wattpad denen şeyden sonra böyle oldu cidden durum dediğin gibi

0|1
    0|0
  • Ergen şeyleri oluyor geneli

0|1
    0|0
  • Anlaşılmak istenmeleri olabilir

0|0
    0|0
  • Wattpad faciası.😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Paran varsa sacma sapan bir kitap bile cikartabilirsin. Eskiden icerige onem verilirdi simdi parayi verince matbaa istedigin kadar kitap basiyor.

0|1
    0|0
  • Birak yazsinlar bunlar gibi beceriksizler olacak ki asiller belli olsun dimi ama zaaxaaa

0|1
    0|0
  • Aynen geçenlerde bir kitap aldım çok satan listesinden merak ettim nedir bunun olayı. okudum ve iğrendim resmen vıcık vıcık aşk sözcük tamlamaları saçma sapan bir hikaye ve olay örgüsü. Sonra dedim ki nerde Sabahattin Ali ler, Yaşar Kemal ler.

0|0
    0|0
  • O fotoyu değiştir cidden berbat

0|0
    0|0
Yükleniyor...