Acı dolu sözler bırakın yoruma?

Yazdıklarınızın hepsini tek tek okuyacağım. Size çok dokunan, hüzünlü sözler var mıdır?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanı geri almayı ne kadar çok istemişsindir bir an. Kaybetmemeyi sahip olduğun insanı.. Yanlış anlaşılmaları doğru cümlelerle düzeltebilseydik eğer çok mutlu olacaktık belki de. Olmadı.. Yapamadık. Bazen sustuk. kendimizi açıklamaya bile gerek duymadık. Güvenilmezdik belki de. En sevdiklerimizi kaybettik hep. Az sevdiklerimiz hep bizimle kaldı. Belki bir gün severiz diye. Kaç kişi vazgeçti kimbilir bizden. Ya biz kimlerden vazgeçtik.. Değdi mi o ayrı.. Değmeyeceğini bilsekte vazgeçtiğimiz insanlar çok oldu.. Anlatabildim mi bilmiyorum. Olsun. Ben bugün kendime yazıyorum. Hatta artık sadece kendime. Dürüst müydük acaba önce kendimize.. Beni en çok yanlış anlaşılmalarla kaybettiğim insanlar üzer. Yazıp anlatmakta hep daha iyi oldum. Ama konuşmaya gelince sus pus.. O yüzden gitti.. O yüzden durduramadım, anlatamadım içimdekileri. Yazmaya da fırsatım yoktu. Öylece gitti. Kafası hafif dumanlı. Gözyaşı dolu gözleriyle baka baka sordu bana. Konuşamadım. ve gitti.. Kalbim ağrıdı çok.. Otobüse binip onun şehrini terkettiğimde gözyaşlarımı tutamadım. Hani otogarda arkandan el sallayanın olmazsa çok koyar ya insana. Çok koymuştu bana da..8 saatlik yolun tek bir anını bile hatırlamıyordum indiğimde. Hiçbir şey hissetmiyordum. Gözlerim kan çanağı. Bomboş etrafıma bakındığımı hatırlıyorum sadece. Hiç öyle yanmamıştı canım. belki yalvarıp yakarsaydım, gitme deseydim ikna edebilecektim onu. Yapmadım. Neden bilmiyorum. Ben hiç yalvarmamıştım ki kimseye. Birinin sevgisine muhtaç olduğunu düşünmek ne kadar kötüydü.. Bazen özlüyorum.. Çok az anılarımız olsa da sakladım onları. Ara sıra çıkarıp bakıyorum. Sonra tekrar saklıyorum. Ama o hiç bilmiyor. Hiç görmedim bir daha onu. Arkadaşlardan duydum bazen geçiyormuş evimin önünden.. Cesaret edemiyormuş kapımı çalmaya.

3|0
    0|0
    • Oysa çalabilseydi herşey çok farklı olacaktı.. bir kere dinleseydi beni. Ya da yazsaydım böyle okusaydı. Biliorum inanırdı bana. Biliyordum sarılacağını, saçımı koklayacağını.. eskisi gibi.. Ama olmadı. Yitip gittik farklı yollara. Yollarımız bir daha hiç kesişmedi…

• ağlattın beni :'(

• Inat gurur kibir bunlarin verdigi aci.!
      Hic bir sey icin gec degildir 3 gunluk dunyada mutlu yasamakta mutsuz yasamakta senin elinde sevgide askta gurur olmaz.
      Cik karsisina.!

En İyi Kız Görüşü

• Sen gittin ve herkes ölmeye başladı.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• "Aslında o kadar güzel değilim" dedi kadin.
    Güldü adam sonra avuclarinin arasına aldı kadının yüzünü ve dediki ;
    Ben sana ölüyorum hatun.

2|0
    0|0
  • Şu an seninle konuşmaya o kadar ihtiyacım var ki bilemezsin. Ne sen arıyorsun, ne de benim cesaretim var telefonu elime almaya... Ben senin sesini bile unutmaya başlamışken kimler ezberliyor kokunu? Kimler seviyor dokunmaya kıyamadığım saçlarını, kim sarılıyor sana gecenin bu yarısı, saatin bilmem kaçında? Ben seni özlemekten ölürken, sen kimlerin ömrünü uzatıyorsun oralarda?
    Bu hayatta seni benden daha fazla sevebilecek biri daha yok. Bu yüzden en çok beni acıtırsın, beni kırarsın. Senin kılına zarar gelse en çok benim canım yanar, ben üzülürüm. Bırak yanında olmayı, bunları sana söylemeye bile artık hakkım olmadığını biliyorum. Ama elimde değil, seviyorum... Seni sevmek acıdan başka bir şey vermiyor oysa. Ellerin başkasına dokunuyor şimdi, yokluğun bana...

1|0
    0|0
  • "Ölüm kendisinden önce
    Bana yalnızlığını gönderdi."
    Nazım Hikmet

1|0
    0|0
  • Ve bir gün kalem diyecekki ; bu kadar yazdığın yeter!!! Artık çiz gitsin...

2|0
    0|0
  • Alışmak zamanla mümkün, unutmak imkansız!

1|0
    0|0
  • 5 kavanoz 100 TL.

haşırt.

0|0
    0|0
  • Nedesembilemedim

0|0
    0|0
  • git , en kefenli saatine denk geldi

0|0
    0|0
  • ergenlık triplerine mı girdin :D:D:dd

0|0
    0|0
  • ölen ile ülünmüyor ama kalanlarlada yaşanmıyor

0|0
    0|0
  • "YARIN YGS VAR."

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ygs yarin 2 milyon kisiye girecek =/ hüzün dolu..

0|0
    0|0
  • Farkımı farketmedin ya artık farketsen de fark etmez :(

0|0
    0|0
  • "Giden gitsin sen kal ölene kadar" ne kadar acı bilemedim 😀

0|0
    0|0
  • Her canlı ölümü tadacaktır... lezzetleri kıran gideren ölümü çok hatırlayın...

0|0
    0|0
  • küçücük odama senli öyle çok hayal sığdırdım ki sen bir beni sığdıramadın o yüreğine...

0|0
    0|0
  • Adam giderken kadına ömrün saçların kadar uzun ve güzel olsun dedi ve kadın saçlarını kesti.

1|0
    0|0
Yükleniyor...