Fatih Sultan Mehmed Han Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Fatih Sultan Mehmed Han Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @TheKerim54

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @чαğмυяeятešı

2|1
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Zekasıyla, idealleriyle, savaş stratejisiyle, şiirleriyle her yönden takdiri hak eden ve örnek alınması gereken büyük bir önderimizdir. Ruhu şad olsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mükemmel bir savaş dehası var. Bu ve Başbuğ Atatürk'ü diğer liderlerle kolay kolay kıyaslamam.

NOT: (Bu kıyaslama sadece askeri başarı yöndeki kıyaslamadır)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Peygamber efendimiz (sav) in müjdelediği bir padişahtır. En sevdiğim Osmanlı Padişahı.
    Ne yalan söyleyeyim böyle birinin eşi olmak isterdim.

0|1
    0|0
  • Örnek aldığım bir insan.

0|1
    0|0
  • Peygamber övgüsü almış bir padişah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Atamdır. Türk tarihinin gururudur. Ölümünün arkasından papa sevinçten 3 gün ardı ardına çan çaldırmış.

0|1
    0|0
  • Gemileri karadan yürütecek zeka ve kararlılığa, ya ben İstanbulu alırım ya İstanbul beni diyecek cesarete, çağ kapatıp çağ açacak kudrete, peygamber efendimizin övgüsüne layık olacak imana sahip olan atam Fatih Sultan Mehmet ile gurur duyuyorum tabiki. Allah ondan razı olsun.

0|1
    0|0
  • Allah razı olsun onlardan
    görevini layıkıyla tamamlamış , rütbesi ona uygun padişah

0|1
    0|0
  • Bilmem karışık

0|1
    0|0
  • Aynı taşımaktan gurur duygunun şahsi muhterem 😇

0|0
    0|0
  • Onun gibi bir komutanın dünya yüzüne bir daha gelmeyeceğine inandığım dahi kişi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...