Ahmet kaya hayranıyım ve tam bir türk milliyetçisiyim.. müziği duyan insanların neden bakış açıları değişiyor hemen?

türk milliyetçisi olup ahmet kaya dinleyemezmiyim?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Dinlenebilir. Sonuçta türkçe bir sürü şarkısı var

0|1
    0|0
  • Dinlersin tabi canım :D
    Boşver onları onlar sanatla siyaseti karıştırıyorlar😂

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya kürtçe şarkı söylemek istediği için adamı vatan haini ilan edip ülkeden sürdüler. Bir kürt kızı olarak hayranın ona adam gibi adamdı Allah rahmet eylesin

1|1
    0|0
  • http://youtu.be/L3rV6iRwnvI 2:24 dakikayı dinle bakalım bir daha dinleyebilecek misin o teröristi

1|1
    0|0
    • ben müziğini seviyorum... dinlerim... bu ülkenin cumhurbaşkanı değilmi şivan perver le el ele tutuşup megri megri anırıp timsah gözyaşları döken!!!

• Sorun kürtçe değil arkadaşım neyse sen dinlemeye devam et

• kürdüz demenin neresi teröristlik? adam kürt bunu inkar mı edecek. sizin gibiler istiyor ki sadece türküz diyelim. yazık cidden. ne güzel söyluyor ahmet kaya "vallahi biz dostluğu özledik". lütfen enternasyonalist olun

• Aptal bir bakış açısı gerçekten.

0|1
    0|0
  • sanatçının siyasi kimliğine değil sanatina bakıyorsan ne güzel ki böyle olması gerekiyor

0|2
    0|0
  • olabilir.

0|1
    0|0
  • Hayır, Ahmet Kaya bir vatan hainidir teröristtir. Zaten bu ülkede barindirilmaya hakkı yoktu öldü gitti. Apoyu destekleyen bir militanı dinleyipte milliyetciyim diyemezsin. İlla dinleyeceksen git İbrahim Tatlıses i falan dinle örgüte destek vermediği için vurulan bir ADAM. Örnek Kürt!

0|0
    0|0
  • Bende bir milliyetçiyim ama asla Ahmet Kaya dinlemem, şarkılarını da hiç beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Youtube ye gir ve yaz ki ahmet kaya vallahi biz yaz ve o videoyu izle bir milliyetçi olarak bakalım bir daha dinliyo musun.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dinlersin niye dinleyemeyesin? O da bu ülkenin oğluydu. Kimse bunu unutmasın. Toprağına hasret gitti merhum.

1|1
    0|0
  • Kürt'ler, Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olduğu ülkede yaşayıp, yine de Kürt olabiliyorlarsa, sen de Ahmet Kaya dinleyip, Türk kalabilirsin.

0|1
    0|0
  • Ahmet kaya bir efsane

0|1
    0|0
  • System of a down da dinlersin sen ^_^

0|0
    0|0
  • düz mantığa hakim bir toplumuz. keyfine bak :)

0|0
    0|0
  • Dinlersin. Müzik başka siyaset başka

1|0
    0|0
  • Ortalık senin gibi ideoloji sürrtükleriyle dolu. Hülasa sen trollsün.

0|0
    0|0
    • siyaset istiyorsan alasını yaparım!!! ben atatürk milliyetçisiyim... hadi işine ve trol kelimesine gelince (kötü söz sahibinindir) milliyetçi geçinenler şimdi başka partilere yalakalık yapıp yanaşma oldular!!!

• Tam bir Türk milliyetçisiyim diyor sonra Atatürk milliyetçisine döndü devam etsek sosyalist olacaksın. Sen tipik bir kemalistsin. Sana son sözüm şudur : kem*list, lütfen !

• Onların gerikafalılığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...