Bu filmin nesini bu kadar beğenmişler ki dediğiniz filmler?

Hani böyle bir film izlemek için birilerine sorarsınız ve çoğu kişi aynı filmi önerir harika kesin izle falan der siz de merak eder izlersiniz. Ama sonra hiç sevmezsiniz bu muydu yani dersiniz. Veya çok ödül alan filmler olur herkes bayılır ama siz bu ne ya dersiniz.

Sizin "Bu muydu yani" dediğiniz filmler hangileri :)

1|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• Say say bitmez..imdb nin verdigi puanlama amerika ya da yahudi film ise hemen üst sıralara taşımak çogu film var mesela hindistan yapımı 10 dan 9 hak eder adamlar 5 vermiş.Ama amerikanın 2.ci dünya savaşı veya vietnam savaşı ya da hitlerin yaptıgı haksızlıkları anlatsın hemen oscar adayı 8.5 puan halbuki izlesen kusarsın.Bence imdb göre film izlenmemeli.

3|0
    1|0
    • şimmdi hollywood filmlerini yabana atmayalım.konusu nazi yahudi olan fiilmler arasında shindlerin listesi ile çizgili pijamalı çocuğu tek geçerim.ama hindistan yapımı bollywood filmleriin tadı bambaşkadır o konuda sana kesinlikle katılıorum oscara gitse çoğu filmi alt eder.ör; 3 idiots,ghajini,fana ,benim adım khan.black vs vs daha bir sürü sayabilirim. oscar ödüllerinde kayırma çok var hiç haketmeyenler alıo zaten:/

Erkekler Ne Diyor 23

• en son celal ile ceren i izledim, hiçte övülecek bir film değildi..

1|0
    1|0
  • 3000-5000 arasinda film izledm en gereksi olarak crash ve alacakaranlik filmleri xd xperler dusecek simdi .d

1|1
    2|0
  • belli bir süreden sonra popüler kültüre kurban giden filmleri ayırır oldum o yüzden çok eleştirisel yaklaşarak film seçimi yapıyorum

bumuydu yani dediğim film yok onlar zaten ilk andan beri belli

ama beklediğimden iyi çıktı dediğim filmlerin sayısı çok.

0|0
    0|0
  • ejderha dövmeli kız kadar hayatımda beğenilen bir başka saçma film görmedim onu beğenenlerin ona film diyenlerin dumansıııız sigaranııııın köpüksüüüüz biranın sensin bu hayatıııın ... <2

0|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever

1|0
    2|0
  • Aşk tesadüfleri sever.

2|0
    2|1
  • skyfall

1|1
    0|0
  • Aslında film hakkaten güzeldir ama övülerek o kadar beklentiniz yükseltilmiştir ki izlediğinizde algınız sizi yanıltır ve beğenmezsiniz

Eh ortalama bir şey işte dendiğinde de çok beğenmişimdir genelde

0|0
    0|0
  • incir reçeli

0|0
    1|0
  • çoook var öyle

0|0
    1|0
  • kelebeğin rüyası

1|0
    1|0
  • ıssız adam, kaybedenler kulübü, incir reçeli, babam oğlum, bunların hepsi izlediğim zaman beni hayrete düşürecek derecede başarısızdı

0|0
    2|0
  • var tabi olmazmı meseka KİMSİN SEN? filmi.. berbat birşeydi tam bir hayal kırıklığı.. verdiğim paraya acıdığım tek filmdir kendisi

0|0
    0|0
  • tarantino'nun bir çok filmi herkes tarafından sevilmez ben de dahil anlayışa bağlı biraz ama son filmi django hepsinden farklı olmuş çok güzel bir film tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • şans kapıyı kırınca

0|0
    0|0
  • link

gerçek bu yani...

0|0
    1|0
  • Uzay Yolu.

0|0
    0|0
  • kuzuların sessizliği

1|0
    0|1
  • Fetih 1453 bence rezaletti.

0|0
    0|0
  • kedilerin intikamı :D

0|0
    0|0
  • reservuar dogs

0|0
    0|0
  • Fight Club film anlayışıma göre vasatın biraz üstünde.

1|0
    3|2
    • Sevmedin mi gerçekten?Final surat buruşturuyor felan. Ama şizoya bağlayacaksan Zindan Adası nasıldı ama?Güzeldi

• bence sen beynini aldır kurtul

• mokoko12, sen 12 yaşında mısın ufaklık? Zorunda mıyım senin filmini beğenmeye?

• Hiç vakit kaybı dediğim film yok tarzıma uygun filmi seçerim imdb den puanına bakarım sitelerden yorumlara ve izlerim böylelikle ne zamanım boşa gider ne de aman neyse işte anladın sen =D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır fast food tüketilen bir dönemde fast film sektörüne döndüğü için niteliksiz eserler yok mu elbette var belki de Ama öyle çok emek harcanmış ki Bence Hayır kimse büyük şeyler başaramamisken konuşma hakkına sahip değil bu konu da hangimiz bir film çektik o emeği o alın terini döktük ki şu film çok kötüydü diyoruz. Yüzlerce film izledin ve hepsinde güzel bir şey buldum bulacağıma da eminim

0|0
    1|0
    • karamel filmini izle o zaman onda ne bulacağını çok merak ettim :D

• bir sürü var.. ama sen böyle sorunca ilk aklıma gelen ISSIZ ADAM!

klişeler üzerine bir film, oyunculuk yok, saçma sapan bir hikaye. hatta hikaye bile yok

halada anlamam yani!

tek aklıma gelen ROMANTİZME AÇ TOPLULUK!

bide İmaj " babam ve oğlum" ;) ANLAMADIM AMA ÇAĞAN YAPTIYSA İYİDİR mantığı :)

1|1
    0|0
  • Recep İvedik 1

1|0
    1|0
  • Dizi var alıma gelen

"Breaking bad"

1|0
    0|0
  • kızıl ejder isimli bir film önermişti bir arkadaşım aynı isimde bir dövüş filmi sanıp onu zledim hani baya da övmüştü filmin sonun da zamanımın tecavüze uğradığını düşündüm hayattan soğudum sonra 2 hafta sonra yanlış film izlediğimi öğrenince kafamı duvarlara vurasım gelmişti :(

0|0
    0|0
  • çok var aslında ama ilk aklıma geleni söyliyim Tom Cruise oynadığı SON SAMURAY filmini anlatıldığı kadar beğenmedim.özellikle savaş sahnesini çok abartmışlar halbuki filmdeki savaş sahnesine savaş demek çok ağır gelir,bilidiğin iki üç tane adam birbirlerini öldürmüşler savaş olmuş peh :/ savaş sahnesinde yüzüklerin efendisi ikiz kule filmini tek geçerim izlerken resmen bende savaşıodum onlarla :D

1|0
    1|1
  • evim sensin felaketti

0|0
    1|0
  • Ödül alan türk filmlerinin geneli çok sıkıcı nefret benim için.Mesela mum kokulu kadınlar ya da yumurta

0|1
    2|0
    • Normaldir hocam Semih Kaplanoğlu'nu anlamak için birazcık sinema kültürün olması gerek

• Yani iki filmi sevmedim dedim diye kültürümün ne kadar olduğuna kararı verebildin öylemi

• bu yüzden çok film izlemiyorum

1|0
    0|0
  • incir reçeli.

0|0
    0|0
  • " ARAF " ı hiç sevmedim sonuna kadar izledim hiç bir şey izlememiş gibiydim

0|0
    0|0
  • Kimini todoke bilmem ne ne ağır gtlü bir filmdi ya.

0|0
    0|1
    • Zindan adası güzeldi tabi. Gerçekten çok beğendim. Fight Club sonunun sinyalini vermişti. O kadar sıkıldım ki 3. izleyişte sonunu getirebildim. Sen düşün artık :)

• Ha ha :) Yok yahu sen zeki bi' kızsın. Konsantre olamamışsındır. dsfdfsddsad

• aha ! japon filmi izliyor :D

Yükleniyor...