Köpekler #Metro Kullanabilir mi?

Köpekler #Metro Kullanabilir mi?

Rusya'nın Moskova Kentinde Sokak köpekleri Sabahın Erken Saatlerinde Yaşadıkları Varoşlardan Yola Çıkıyorlar.

Metroya Binip, Kolaylıkla Yiyecek Buldukları Şehir Merkezine Geliyorlar.

Sokak Köpeklerinin Geceyi Geçirdikleri Varoş Bölgelerine Gitmek İçin Metro Kullandıklarını Farkeden Uzmanlar Onları İncelemiş.

Bu İncelemenin Sonunda Elde Ettikleri Bulgular Onları Daha da Şaşırtmış.
Onları İncelememiz Sonuncunda Farkettik ki, Sabah Erken Saatlerde Metroya Binip Şehir Merkezine Gidiyorlar, Akşam Mesai Bitiminde de Tekrar Metroya Binip Varoşlara Dönüyorlar.

İnsanlardan Hiçbir Farkları Yok.

Bazen Trende Uyuyakalıyorlar ve İnmeleri Gereken Durağı Kaçırıyorlar.

İncelememiz Sırasında Sokak Köpeklerinin Trafik Lambalarına da Uygun Hareket Ettiklerini Gördük. "Dr. Andrei Poiarkov Gözlemlerini Böyle Anlatıyor.

Köpekler Doğru Metro Durağında İnmek İçin Alıştırma Yapıyorlar. Birbirlerine Metroda Ne Kadar Kalmaları Gerektiğini Öğretiyorlar.

Bu Köpekler İçin En İyi Yiyecek Kaynağı Şehir Merkezinde..

O Yüzden de Yaşadıkları Bölge Olan Varoşlardan Şehir Merkezine Gitmeyi Öğrenmeleri Gerekiyordu.

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @TheKerim54

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @чαğмυяeятešı

2|3
3|7

En İyi Kız Görüşü

• bir de bunlar sokak köpekleri, evcil olanları müthiş olur herhalde.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Aa inanmıyorum çok farklı :)

0|1
    0|0
  • oldukça şaşırtıcı vay bee dedim açıkçası. emeğinize sağlık :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Buna benzer bir olaya da ben tanık oldum. Askoroz denen bir yer var orada bir köpek var ve yoldan geçen yabancı plakalı arabalara sürekli havlıyor. Oradan minibüs, dolmuş, otobüs gibi günde sürekli gidip gelen araçlara havlamıyor. Onun dışında o yoldan geçen her aracın yoluna atlayıp üzerine atlıyor. Fakat gün içerisinde sürekli geçen araçlara havlamaması dikkatimi çekti :)

0|1
    0|0
  • bozcaada da arabalı vapura binip karşıya geçen, orada takılıp, akşam vapuruyla adaya geri dönen ünlü bir köpek var

0|1
    0|0
  • en azından yedıkelrı tabağa pıslemıyorlar !!!

0|1
    0|0
  • Abi ne kadar ilginç şey varsa buluyorsun :l buda güzel

0|1
    0|0
  • Bizden daha sadık
    Bizden daha dost
    Bizden daha insansı.
    Bizden daha kurallara uyan başka yaratık yok bence.

0|0
    0|0
  • Maşallah zaten hayvanların aptal olduğunu kim söyledi ki yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...