Ankaralılar ile ilgili bu söz ne kadar doğru sizce?

arkadaşlar sizce ne kadar doğru özellikle İzmir'e gittimi İstanbullu olurlar kısmı

Ankara çocuğu; gerekirse aç gezer ama şık gezer. Uyanıktır askerde en arazi işleri kapar. Kenar mahallede berduş, Bahçeli'de cankuştur. İzmir'e gitti mi, İstanbullu olurlar

Güncellemeler:
yha arkadaşlar birde izmirli erkeklerin her kelimede biladerrr lafına uyuz oluyorum devamlı kullanırlar atar yapar gibi

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Ha istanbullu ha izmirli ha ankaralı ? Ne farkeder hacı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Höö diyorum böylemiymiş Ankara lı:))

İzmirlilere cankuş denir bu nasıl bir çelişki ya Ankara da İzmir li gibi mi davranırlar

0|0
    0|0
  • ama bize her zaman heryer TRABZOONNN olmaya devam ederrrr:)))

0|0
    0|0
  • ay o öyle değil aaa!

Ankara Çocuğu; Gerekirse Aç Gezer Ama Şık Gezer.

Uyanıktır Askerde En Arazi İşleri Kapar.

Kenar Mahallede Berduş, Bahçelide Cankuştur.

İzmire Gitti mi, istanbullular Gibi Yerleşmez. Bir An

Önce Dönmek İster. Zarif Adamdır,

Sinemaya Tek Gitmez Gitsede Tek Çıkmaz. Benjamin Button Gibidir Yaşlandıkça Gençleşir.

Yediği Balıktan, Tuttuğu Takımdan, Sevdiği

Kadından Vazgeçmez..

Geliyorum Dedi mi Gelir Gidiyorum Dedi mi Gider..

Nereye Giderse Gitsin ANKARA'YI Över Ve Elbet

Birgün Yine ANKARA'YA Döner...!

0|0
    0|0
  • Amaç ne ?

0|0
    0|0
  • bu soruda amaç nedir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ankaralılar şık mı olur , 10 kere ankaraya gittim şık bir adam görmek pek mümkün değil , kazağı kot pantalon içine sokanından tut , kumaş pantalon altına beyaz esem giyenine bile denk geldim . :)

0|0
    0|0
  • "İzmir erkeği; Gerekirse aç gezer ama şık gezer. Uyanıktır askerde en arazi işleri kapar. Basmane'de berduş, Kordonda cankuştur. Sünnetten önce mutlaka üstü açık Cadillacla veya faytonla şehir turu atar. ... İstanbula gitti mi, Ankaralılar gibi yerleşmez. Bir an önce dönmek ister. Zarif adamdır cekirdek demez, çiğdem der, sabahları kahvaltısında bazen boyoz, bazende gevrek yer. Sinemaya tekgitmez... gitsede tekçıkmaz. Benjamin Button gibidir yaşlandıkça gençleşir. Yedigi baliktan, tuttugu takimdan, sevdigi kadindan vazgecmez.. Geliyorum dedi mi gelir... Gidiyorum dedi mi gider.. nereye giderse gitsin İZMİR'İ över ve elbet birgün yine İZMİR'E döner."
    Metnin aslı bu olmasın? Çok özenim gördüm ama bu kadarına rastlamamıştım :)

0|0
    0|0
  • Angaralılar, sadece il sınırları içinde borularını öttürürler lakin biz İstanbullular alayına gideriz. Ankaralı olup şık olan bi adama daha rastlamadım bu arada.

1|1
    0|0
    • İstanbullu olup da pijj olmayanına rastlamadım ben de:D

• oo ayrı kanımızda var pijjlik çakallık fırlamalık birde delikanlılık

• ankara bana hep 40 yaş üstü insanların yaşaması geren bir yer gibi geliyor. Ankarada 8 yıl yaşadım... Ve en mutlu olduğum anlar hep ankaradan kaçtığım zamanlar. gençlerin en büyük aktivitesi avm leri gezmek olan bir şehir..

0|0
    0|0
    • ben bi ankamall ı biliyorum avm olarak başka da varmı:? he birde acity mi vardı

• Neden Istabulluyum desinler..

Madem Şık, ortama ayak uyduruyor Ankaralıyım desin...

İzmirde İstanbulluyum diyen Ankaralı hiç görmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...