Mba yapan var mi aranizda ? soru kisa

arkadaslar mba yapanvar mi aranizda ? ya da bilgi sahibi olan?

Güncellemeler:
aslinda ozellikle merak ettigim hala popularligi devam ediyor mu? is tecrubem yoksa zaman kaybi mi olur?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ist.da bir özel ünvde mba yapıyorum . fiyatı 25 milyar aksamları gidiyorum haftada 3 kez . yanlız hocalar iyi umrusamıyolar. devem hakkımız gırla

0|0
    0|0
    • bn yurtdisinda yapicam da bittikten sonra kariyer planin ne ? bide isletme mezunu musn ?

• geldim şimdi gördüm yazdığını. devlette maaşını 500 milyon enaz artıyor bunu biliyorum ve üst düzey görevlendirmeler veriliyor sınava tabi tutuluyosun tabiki

• bnde şimdi gördüm :) sanırım yapacağım zaten para ödemicem amerikada yapıcam her yönden makul gözüküyor:) olmadı özele kapak atıcaz artık :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bölümüm farklı benim.

0|0
    0|0
  • Bizim sülale mba yapıyor...Tek bildiğim açılımı bir de işletmeden mezunlar yapıyor çoğunlukla.

0|0
    0|0
    • ya benim major isletme degil isime yarar mi ki ya da cok zorlanirmiyim? kafam karisik

• İşe yarıyor herhalde...Finans sektöründeler yüksekler yine departman olarak.

Erkekler Ne Diyor 4

• İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı diye biliyorum, rekabet etmeyi öğretiyorlar

0|1
    0|0
  • e-MBA Üzerinden boş vakitlerinde ders dinlersin, bilgi öğrenmek vakit kaybı sayılmaz.

0|0
    0|0
  • yok hiç bilmiyorum bile

0|0
    0|0
  • yok hiç yapmadım.. hem o ne ki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...