Adana yi iyi bilenler?

Adanaya gitmeyi dusunuyorum arkadasim orada yasiyor onu gormek icin izin alicam hem arkadasimi gormus olurum hemde gezmek icin. Nasil bir yer? Insanlari? Yer olarak? Turistlik? Gezilecek? Her hangi bisey adanala alakali ya da adanalilarla alakali 😊 Bu arada ben londra dan gidicem deysin istiyorum. Simdi den tesekurler 😊

0|1
511

En İyi Erkek Görüşü

• Her yerde olduğu gibi iyisi de var kötüsü de. İnsanları için bir şey diyemem diyenlere aldanma. Yer olarak da bir Adana'lı olarak pek bir şey diyemeyeceğim çünkü çok gezmeyen bir insanım. :D :D Bici Bici, Şırdan ve Şalgamı+Kebabı 10 numaradır. Yemeden içmeden sakın diyeyim gitme. :D :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tarihi yer gezmeyi severim dersen büyük saat, tas köprü, atatürk ün evi, eski flim müzesi, kapıkaya kanyonu, anavarza, yılan kale gibi yerleri gezebilirsin. Emin ol bir günün çarşısını gezmekle gecer zaten 😊

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bizim buralara gelme. Djsjs Gazipaşa, ziyapaşa, Atatürk caddesi, Toros caddesi, Turgut Özal, Kenan Evren bulvarı, optimum, Dörtyol, çakmak caddesi. Buralarda takıl. Djsjs

0|0
    0|0
  • Çok kalabalık ama seyhan barajını ve sevgi adasını görmelisiniz bir de tas köprüyü tabi. ii eglenceler

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bici bici yemeden dönme sis

0|0
    0|0
  • Şırdan yemeyi unutma

0|1
    0|0
  • Güzel yerdeyiz severun

0|0
    0|0
  • Adana da swinger dan sonra Gangbang manşetli bir haber görmüştüm adamlar Avrupadan daha Avrupalılar mezhepleri geniş sorun yaşamazsın :)

0|0
    0|0
    • Terbiyesiz avrupalilar en azindan yilan gibi herseyi yapip pisliklerini saklamiyor sizin gibi terbiyesiz

• herkes patlıyor

0|0
    0|0
  • İyi bak şimdi cevaplara. Allah'ım 😂
    Hadi gençler iyi şeyler düşünün 😂
    @Bella92

0|0
    0|0
  • Adanayı bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • adana adana merkez

0|0
    0|0
  • Eylülde gittim sıcaktan ölecektim 😳 pek sevemedim ben 🙊

0|0
    0|0
  • adana çok güzel bir yerdir ama insanları hakkında üzgünüm aynı şeyi söyleyemem...

0|0
    0|0
    • Neden ki nasil biriler

• @Shadowgrey tesekurler

• Rica ederim.

Yükleniyor...