Sagopa Kajmer - Tecrübe / Nasıl olmuş?

Merhaba Arkadaşlar,
Sagopa Kajmer bugün yeni bir şarkı paylaştı. Görüşlerinizi alalım?

Şarkı ;

0|1
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Sago yaptıysa olmuştur kötü olma ihtimali yok hatayı kendimde arayıp beğenene kadar dinlerim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sagopa Kajmer'i böyle mi tanıdı sevenleri? Eskiden bir şarkı yapardı, 260 kez dinlerdik sözlerinin manasını anlayabilmek için... Kalemi ağlatırdı, bizi paramparça ederdi.. Bu hali nedir şimdi bu adamın?
    Benim için artık ölü...
    ''Sagopa Kajmer 1999-2010''
    R. I. P

0|1
    0|0
    • Bir "Baytar" kafasına geri dönse her şey güzel olacak aslında.

• Baytara kadar dönmesine gerek yok ya. 2014'e kadar iyiydi bu adam. Abrakadabra şarkısıyla birlikte bitirdi kendini, önünü alamadık...

• Ahahah oda doğru.. BeeGee ile tanışınca bir değişti.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Eski parçaların yeri tutmaz beğenmedim

0|1
    0|0
  • Beğenemedim. Yeni çıkacak albümlerinde o eski karamsarlıkları beklemedeyim bakalım. Dinlerken Sago yine yapmış diyebilcek miyiz:)

0|1
    0|0
    • Umarım... 18-19 şarkılık albümlerini, her şarkıyı ayrı ayrı ezberlediğimiz günleri özledim.

• Maalesef bende beğenmedim. Naber iyiydi ama bu hiç mi hiç olmamış.

0|1
    0|0
    • Dj Tarkan sebebiyle prodüksiyonu çok kötü şarkının. BeeGee yaptığında işlerin kalitesi anlaşılıyordu..

• hepten sıçtııı be

0|1
    0|0
  • osmanlı bile bu kadar hızlı düşmedi DiyorumBen^^

0|1
    0|0
    • Hızlı düştü demek biraz ağır eleştiri olur sanki ya. :) BeeGee ile tanıştıktan sonra bir değişti sanki.

• Osmanlı dediğin devlet, 200 sene çöküş dönemi yaşadı. Dünyada en zor düşen devletti Osmanlı. Hız için yanlış örnek gibi ha...

• @Net102gr Aslında Osmanlı düştü demekte yanlış ifade olur. Kimlik değiştirdi diyebiliriz. Çünkü yeryüzünde bir tane bile Türk kalmadığı zaman geçmişi silebilir / yok edebilirler. Biz hala buradayız. ;) :)

Yükleniyor...