Genel kültürüm hiç yok?

Genel kültür bilgim yok denecek kadar az nasıl geliştirebilirim?

1|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Bak ben genel kültür yarışmasında 1. Oldum görüşlerde sana kitap önermişler kitap yalan dolan hiç bir faydası olmaz günümüzdeki kitaplar yalan dolan zaten bilmedigin konuları netten araştırarak bide genel kültür testleri cöz yanlışlarını bul araştır bide bilim kurgu filmlerini öneririm

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• what dat mouth do tthough?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• genel kültür öyle bakkaldan alınack bişe değil ki müziği var kitabı var resmi var yemeği var siyaseti var coğrafyası var tarihi var...
    ilgini çeken bir alandan başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Genel kültür oyunu oyna :P

0|0
    0|0
  • kitap oku

0|0
    0|0
  • yarışmaları izle

0|0
    0|0
  • kim milyoner olmak ister falan izle olur heralde

0|0
    0|0
  • Gündemi takip et. Gazete dergi oku.

0|0
    0|0
  • Kitap oku haber dinle

0|0
    0|0
    • Kitap? neler örnek verebilir misin?

• Kim milyoner olmak isteri izleyip kendini geliştirebilirsin ya da bil ve fethet diye bir oyun var facebookta onu deneyebilirsin kitap olarakta daha çok tarih kitaplarını tercih et mesala iskender pala kitapları olabilir,

• Bol bol kitap oku film izle

0|0
    0|0
    • hiç kitap okumadım ve film izlemedim örnek verir misin?

• kitap

0|0
    0|0
    • Örnek veriri misin?

• martı sefiller gazap üzümleri mesela yani film de var bir sürü guguk kuşu esaretin bedeli yeşil yol çok var

• Kitap okuyarak

0|0
    0|0
    • hiç kitap okumadım örnek verir misin?

• İnternetten kitapların içeriklerine bak edebiyat kitapları olsun hangisini beğenirsen onu alıp okursun

Erkekler Ne Diyor 2

• kitap oku

0|0
    0|0
  • Benim bir huyum var mesela bilmediğim ne duyarsam ya da haberlerde ne okursam netten araştırıyorum ilginç veya normal aklına kazınıyo hatta merak edip dünyanın en çok süt veren keçisini bile araştırmıştım:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...