II. Abdülhamid (Göksultan) Han Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

II. Abdülhamid (Göksultan) Han Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
#CumanızıKutlarEsenliklerDilerim.

34'üncü Osmanlı Padişahı II. Abdülhamid (Göksultan) Han'ın, Atı'nı Hazırlayan Yaverleri.. (Yıldız Sarayı/İstanbul - 10 Ocak 1877)

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @TheKerim54

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

1|1
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Zekasına ve kişiliğine hayran olduğum bir önder. Ruhu şad, mekanı uçmağ olsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yere göğe sığdırılamayan padişah
    Neden bu kadar övülüyor anlamak güç
    Ataturkten daha fazla sevenler var en komiği de bu

0|1
    0|0
    • nesi komik bunun arkadaşım? :D

• @Azravaveyl Atatürkü sevmek zorunda değil kimse tabi ama Atatürk yerine bir Osmanlı padişahına değer veren ya da kısacası Atatürke değer vermeyen birisini ben suçlarım arkadaş !
      karaktersiz iki yüzlü tutarsız insanlar oluyorlar çünkü aynı zamanda
      Atatürkün yaptığı o kadar iyiliği görmezden gelecek kadar karakter ve haysiyet yoksunu insanları da böylelerini savunanları da anlamıyorum !

• Lütfen Teşekkür ETMEYİN!

Kızlar Ne Diyor 4

• Zekasını sevdiğim padişah. Dönemin şartlarına göre devleti çok iyi idare ettiğini düşündüğüm padişah.

0|1
    0|0
  • Seviyorum en iyi padişahlardan biri y

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayran kaldigim bir sahsiyet. hayatini okudum ve bana göre 20. yüzyilin en iyi lideri

0|1
    0|0
  • Cennetmekan... Allah ondan razı olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arşivlik resim aldım arşive

0|1
    0|0
  • Ülke için tasarladığı bazı parlak fikirleri yürürlüğe koyamadan tahttan indirildi. Saraya çekilip Osmanlı'nın yavaş yavaş yıkılışını seyretti. Benim en sevdiğim padişahlardan.

0|1
    0|0
  • İyi bir padişah diye biliyorum

0|1
    0|0
  • Allah razı olsun. Son 300-400 yılda gelen en büyük kişi.

0|1
    0|0
  • Sürecini ve ömrünü dolduran , batının teknolojisine ve baskılarına rağmen bu ülkeyi dimdik tutabilen , tüm psikolojik baskılara rağmen görevini layıkıyla yapmış bir adam
    Allah razı olsun Allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin

0|1
    0|0
  • Cennet Mekan AbdülhamidHan

0|1
    0|0
  • Osmanlıdaki en büyük padişah bence

0|1
    0|0
  • Çok zeki biri olduğunu düşünüyorum. Benim için Osmanlı padişahları arasında Fatih'ten sonra II. Abdülhamit gelir.

0|1
    0|0
  • o çok zor döneminde 33 yıl ayakta tutan deha bir sultan

0|1
    0|0
  • Oha ata bak ne güzelmiş lan.

0|1
    0|0
  • Osmanlı'da favorimdir kendisi. Kızıl Sultan, Gök Sultan vb gibi yakıştırmaları gayet de hakeden bir isim. Neler yaptığı ortada.

Tini Şad, Mekanı Uçmağ olsun.
    #KızılElmaYolunda

0|0
    0|0
  • En sevdiğim padişahlardan biridir vaktinde bazılarıda avrupalı ağzıyla kızıl sultan demiş çokça hakkını yemiştir mekanı ceňet olsun şu anda da onunla ilgili yaklaşık 300 sf. lık derin tarih dergisini okuyorum ona olan muhabbetim arttı

0|0
    0|0
  • Rabbim mekanını cennet eylesin. Büyük insan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...