Kapat

Duman dinliyormusunuz?

Dinliyorsanız ne sıklıkla dinliyorsunuz?
En çok sevdiğiniz şarkısı hangisi?
Ben hepsini çok seviyorum ve neredeyse aralıksız dinliyorum :).

Bunu da buraya bırakayım. İyi dinlemeler :)

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Duman Candır <3 Ya dinlenmez mi Hiç :)):) Telefonumda Tum sarkıları var.. en cok begendıgım sarkıları; Herşeyi Yak, Oje, Kırmış Kalbini, Masal, Manası Yok, Belki Alışman Lazım,, Ah, Haberin Yok Ölüyorum, Bu Akşam, Özgürlüğün Ülkesi, Yanıbaşımdan, Seni Kendime Sakladım, Sen Ben, Melek, En Güzel Günüm Gecem, Yürekten, Aman Aman, Sadece Koklayacaktım, Rüyanda Görsen İnanma :))

0|0
    0|0
    • Sen resmen hepsini saymışsın :). Bu saydıkların ve saymadıklarının hepsini dinliyorum Şu an GÖNÜL çalıyor.

• evet aynen oyle

• Çok seviyorum ya aşırı çok seviyorum huzuru buluyorum tüm şarkılarında şimdi ki şarkılara bin basar yok mış mış kış kış böyle şarkımı olur ya :D

• sevmem

0|0
    0|0
  • Dinliyorum

0|1
    0|0
  • yürekten yıllarn favorisi.

0|0
    0|0
  • Melankoli en sevdigim şarkısı.

0|0
    0|0
  • Bal ❤️

0|0
    0|0
  • Dinliyorum. En sevdiğim şarkısı beni yak kendini yak :)

0|0
    0|0
  • KAAN TANGÖZE BEKLE DEDİ GİTTİ.

bekle dedi gitti ben beklemedim oda gelmedi yar. ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi.

0|0
    0|0
    • Aah bebeğim beni ne çook severdi☺

• sen gene ara veriyorsun ben bir keresinde tamı tamına tüm gün dinlemiştim bir tek uyku arası vermiştim oda dalmış gitmişim :D

• Benim aralarda neredeyse o sekil dun gece actim dumani 6 gibi falan sizmisim

• Arada dinlerim. Dibine Kadar en sevdiğim.

0|0
    0|0
    • Kendine geliyor insan duman dinlerken yoksa kendinden mi geçiyordu :D artık neyse ne

• Evet dinliyorrum. en sevdiğim şarkısı ise 'aman aman'.

0|0
    0|0
  • Öyle dertli duman

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...