İnsanlar neden bu kadar "Genişlemiş?"

evet insanlarımız acayip genişlemiş.tamamen özentici olmuş.sevgiliyle aynı evde kalmak,istedigi yerde istedigi kişiyle girmek,aileyi iplememek...vs. Modern batı toplumu hayatına gizliden gizliye yoğun bir baskı oluşturulmuş.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen neden bu kadar 'darsın' ? Rahat bırakın artık şu insanları yahu isteyen istediği gibi yaşasın. Milletin namus bekçiliği kimseye düşmez !

1|0
    0|0
    • ben normalimde,siz çok fazla genişsiniz! yaşadıgın toplum müslüman ve türk!

• daha yobazın ne oldugunu bilmiyorsun ki,senle boşuna tartışıyoruz!

• O kadar konuştun da söylediklerinde katıldığım tek şey boşa konuşulduğu oldu!

Kızlar Ne Diyor 5

• Sana düşen de yargıçlık tabi anasını satım.

2|1
    0|0
  • Bende o insanlara hayret ediyorum , eskiden insanlar evden dışarı çıkamazdı nişanlılarıyla gezemezlerdi şimdi ise sevgiliyle aynı evde kalmalar evlenmeden hamile kalmalar falan filan buda herkesin kendi düşüncesi :)

0|0
    0|0
  • merak ediyorum tarihte anadoluda bu muhabbet sürekli yapıldı mı acaba. Bence yapılmıştır hep birileri çıkıp ahlak bozuluyor falan demiştir.

0|0
    0|0
  • Sebebi basit. Kıyamet yaklasıyo. Ahir zamandayz kardesss :)

0|0
    0|0
  • bence haklısın eskiden babalardan korkulurdu simdi babanın yanında uzanmalar baba benim sevgilim var demeler ayrı ev istiyorum demeler yolun ortasında öpüşmeler bence cok ayıp ters geliyor bana tamamen özentiden baska bişiy degil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• insanlar ikiye ayrılır doğuştan özgür iradeli insanlar ve doğuştan esir potansiyelinde insanlar yapı meselesi bu yüzden tarih boyu kimileri kurallara göre yaşamayı eski düzeni savunup onda doruluk ve güzellik ararken kimileride kendi zevklerine kendi işlerine geleni yapmakta doğruluk ve zevk buluyorlar eskiden herkesin kurallara ahlaka daha baımlı olması genelin öyle olmasından kaynaklanan korkunun daha baskın olmasıydı ozamanlarda bir çok kişide sevgiliyle aynı evde kalmak yatmak gibi fikrler vardı ama cesaret yeterli değildi kurallara boyun eiliyordu şimdi yavaşça yaygınlaştıı için herkes kendisi olabilme şansını buldu ve cesareti arttı..hepsi bu

0|0
    0|0
  • bana giren cıkan birşey yok bence böyle daha iyi :)

0|0
    0|0
  • seni rahatsız eden ne peki burda

0|0
    0|0
Yükleniyor...