Kitap tavsiyeleriniz neler?

Arkadaşlar kitap önerilerinizi söyler misiniz okumadıklarımı not alıcam. Kitabı okurken bana bir şeyler katacak bakış açımı genişletecek tarzda olursa sevinirim

1|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Tanrının unutulan çocukları
    Bin muhteşem güneş
    Ve dağlar yankılandı
    Veronika ölmek istiyor
    Piedra ırmağı'nın kıyısında oturdum ve ağladım
    Cehennem
    Sana gül bahçesi vadetmedim

0|1
    0|0
    • ilk dördünü okudum, güzeli okunabilir.. özellikle bin muhteşem güneş HARİKA

• dedimya, bin muhteşem güneş en iyisi olduğu için insan ilk onu okuyunca beklentisi daha yüksek oluyor sonra uçurtma avcısını okuyunca bu muydu yaa deyip yazara haksızlık ediyor. oysa o da çok güzel. sadece sıralama hatasından dolayı insan yanılıyor

böyle bir önemi var

• @aşkmıone Bakalım okuyunca dediğini anlarım :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir çok kitabı bir ara da okuyorum. A game of thrones a yeni başladım, yeniden The shining okuyorum ve genellikle türk yazarların kitaplarını okumama ama Zülfü Livanelinin Serenad kitabını tavsiye ediyorum. Bu kitabı okurken baya duygulandım.

0|2
    0|0
  • sovyet ihtilali zamanında yazılmış bir roman var hem dönemin zihniyetini anlayıp hem sıkılmadan okunacak cinsten
    ayn rand-yaşamak istiyorum
    ilk aklıma gelen

0|1
    0|0
  • Edebiyat türü seviyorsan Sefiller kitabını oku tavsiye ederim. :) Sonra Serenad ' da süper kitap. :)

0|1
    0|0
  • Otostopçunun Galaksi Rehberi şayet okumadıysan bir değerlendirebilirsin

0|1
    0|0
  • Sil Baştan. 👌

0|1
    0|0
  • Salam olmak isteyen domuz.
    Kesinlikle okunmalı. Okurken düşündürüyor.

0|1
    0|0
  • Mustafa Necati Sepetçioğlu-Konak

0|1
    0|0
  • Hedef Turan

0|1
    0|0
  • Uçurtma Avcısı

0|1
    0|0
  • -Senden Önce ben

-Aynı Yıldızın Altında

-Kahraman Tazeoğlu- yaralı

-Ahmet Batman- sabah uykumç

0|0
    0|0
  • Yare. ( Tolga Akpınar )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsan Ne İle Yaşar 👌

0|1
    0|0
  • Uçurtma Avcısı, bij muhteşem güneş, sefiller daha bisürü var yazıcam inşallah

0|1
    0|0
  • kuyucaklı yusuf.

0|1
    0|0
  • valla şimdilik Nutuk okuyorum o kitabı okumaya iten sebepte Catenade isimli kitabı okumam oldu :( sırada Mesnevi var onuda okuycam ama roman okumak istemiyorumda değil :(

0|0
    0|0
  • Direnişin dili- bilinmeyen yonleriyle Seyyid Nasrallah. Tek kitap ha kanki ismi böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...