Resim çekmeyi seven kaç kişi var?

Resim çekmeyi seven kaç kişi var? En çok nelerin resmı çekmeyı seversiniz?

Güncellemeler:
Belki acemıce ama bir tane çektığım resmı gostermek ısterım :) Eskıden çekmıştım hala daha duruyor :)) link
Pardon yanlış oldu :D link

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Resim çekilmez, resim çizilir; fotoğraf çekilir.

Ben daha çok kavramsal ve insan çekimleri yapıyorum.

Fotoğrafınızı paylaştığınıza göre eleştiriye de açıksınız, fotoğrafınız hakkında bir kaç şey söylemek isterim.Açıyı, tonları beğenmedim ve alt kısımda birazcık patlama olmuş, beyazlık hoş durmuyor fakat derinlik, bokeh güzel. Çiçek fotoğraflarında sadelikten yanayım, fazla tonlama olunca estetik durmuyor fotoğraf.

0|0
    0|0
    • :)) Çok bilmiş :D Teşekkurler genede. Bir makıne alırsam guzel birşey ondan sonra eleştırırsın :D Oylesıne çekmıştım bulanıklık falan ayarlamadan falan bışey

• Fotoğraf sunuluyorsa bu buyurun eleştirebilirsiniz anlamına gelir.:)

Acemi olduğunuzu düşünerek başarılı buldum, sadece dikkat edilmesi gereken noktalardaki fikrimi söyledim.İkinci bir denemede aynı hatalar tekrarlanmaması için söyledim. Yıkıcı bir eleştiri de bulunmadım. :)

• Bılıyorum teşekkur ettım neyse :) Fazla uzatmaya gerek yok :D Eleştırmen bayan :D Inş yenı resımlerde goruşmek uzere :D

• Çıkmadı birşey

0|1
    0|0
  • Bayılırımm otun bokun fotoğrafını çekerim

0|1
    0|0
  • Beğendiğim her manzarayı

0|0
    0|0
  • model çekimleri tabiki de

0|0
    0|0
  • çok seviyorum...güzel fotoğraf çeken bir cep tlf num olmasını çok istiyorum...

0|0
    0|0
  • resim çekmek gerçekten güzel motive edici

0|0
    0|0
  • Çok severim Romeo geçen sene hastalık olmuştu resmen..

0|0
    0|0
  • ben resim çekemyide çektirmeyide çok severim ama elimde halen profsynl bir fotoğrf mknsı yokk =(((

0|0
    0|0
  • Camii ve gökyüzü çok seviyorum

0|0
    0|0
  • cok severim,ama hic becermem..oylesine takilirim..insani sakinlesdiriyor..cok guzel bisey..

0|0
    0|0
  • Bayılırım :) Önüme gelen her şeyi çekerim ben :)

0|1
    0|0
    • O.o fesatlık yapmaya gerek yok değil mi :))) Haha :D Günaydınn gizli arkadaş

• haha sabah sabah guldum ya sagol :)) +1 de vermeyı unutmıyım :)) Güzel bır gun dıleklerı ıle :D

• Teşekkürler ^^ Size de :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Severim hastalık derecesinde değil ama güzel gördüğüm herşeyi fotoğraflandırmayı sevmekle beraber bunlar insan resimleri değildir :)

0|0
    0|0
  • ben bayılırım oto boka resim çekerim her şeyi resimlerim sonramı silerim işte kötü tarafı o

0|0
    0|0
  • güzel bir hobi uğraş bence

0|0
    0|0
  • hatun

0|0
    0|0
Yükleniyor...