Koku filmini izleyen var mı?

nasıl film izlemye değer mi?nasıl film izlemye değer mi?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Otur izle hemen, al 5yıldızını da verdim, bekleme cevap falan, hemen seyret

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Bazıları korku paint terk oluyor bazıları güzel oluyor.Ama o kadar da korkunç değil.Ve izleyince anlayaCaksın nasıl bir film olduğunu

1|0
    0|1
  • aslında cok anlamlı bir film katilden ziyade .. parfümlerin insanlar üzerindeki etkisini gösteren bir film.. izlenmeye değer..

1|0
    0|1
  • 0|0
    1|0
  • kitabını okumuştum filmini izlemeden önce.değişik bir konusu var.izlemeye değer.

1|0
    0|1
  • izlemelisin. güzel film

0|0
    0|0
  • piyasada ki korku filmleri zombi vampir hep vahşet ,bana göre cinli hayaletli filmler daha korkunç oluyor

2|0
    0|1
  • o kadarda matrah degil korku filmi degil abudik gubudik hikaye...onun yerine mezarına tükürecegim izle

1|0
    0|1
    • herkese de bu filmi oneriyosun ha:D

• koku filmi cok önce izledim bir katil kadının üstüne mum gibi bir sıvıyla kaplayıp kadının afrodizyak kokusunu elde ediyor pek ahım sahım bir film degil... dedigim filmde kadına yapılan siddetin öcünü alması ama güzel bir intikam...

• farklı ve etkıleyıcı ızle derım

1|0
    0|0
  • tavsiyen varsa söyle banada.. tam ben yazıcaktım :pp

1|0
    0|1
  • o kadar etkileyici o kadar sürükleyiciki anlatamam kesin izleee

1|0
    0|0
  • İzle asla pişman olmazsın. Bir Katilin Hikayesi "koku" değil mi?

1|0
    0|1
  • değer tabi ama süper ötesi olmak şartıyla

1|0
    0|1
  • Koku filmini ilk çıktığı zamanlar izlemiştim.. Çok süper bir film di.. İzledikten sonra 1 kere daha izlemek isteyebilirsin...

0|0
    0|0
  • evet islediğim tek film türü diyebilirim.. seviyorsan korku türünü kesinlikle izle bence.. isim olarakta beni en çok etkileyen film the ring (halka) olmuştur.. harika bir psikolojik korku filmi..

0|0
    0|0
  • Koku bir katilin hikayesi filmini diyorsun sanırım çok güzel bir film kesinlikle izle tabi.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• film olarak ele alırsan dehşet bir film değil eksikleri var ama hikayesi dehşet bence :) görmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • izlememekte hata yapmışsın be bacım :D

0|0
    0|0
  • izlediğim en güzel filmlerden biriydi. müthiş parfümler yapan ama kokusu olmayan adam...

kitabı daha da güzel.

0|0
    0|0
  • korku filmi izlemek istiyorum ama cook korkuyorum ya izliyemiyorum, cok etkisinde kaliyorum-__-

0|1
    0|1
    • hangi türden korkuyorsun gerilim piskolojik korku bana normal geliyor komedi filmi gibi ama bazıları saglam

• inli cinli filmleri hic izlemem:D hic bir korku filmini izleyemem aslinda

• inli cinli filmleri salla onlar dırt...

öldür.com izledinmi aksiyon korkuyla pek bagdasmıyor biraz sadistlik var ilk basta kendini sadistlige ver

• Hem okudum hem izledim ha ri ka

0|0
    0|0
  • değer

0|0
    0|0
Yükleniyor...