Aile içinde otorite kurmak istiyorum?

Aslında otoriteden ziyade dediklerimin olmasını, sorgulanmamasını istiyorum. Pek sosyal değilim ve bu yüzden dışarı çıktığımda sürekli aranıyorum, hatta bazen takip edildiğimi bile hissediyorum. Ailemle konuştuğumda ise abarttığımı, aramalarının da merak ettikleri için olduğunu, tek kızları olduğumu söylüyorlar. Ama ben yavaş yavaş alıştırarak bana saygı duymaya ve benim de bir hayatım olduğuna onları alıştırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Güncellemeler:
Etiketi yanlış girmişim yahu..

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• yaşın kaç bilmiyoruz ama ne kadar büyürsen büyü yinede onların gözünde çocuksundur

1|0
    0|0
    • 19 yaşındayım

• 36 yaşındayım beni bile aradıkları oluyor. dediğim gibi istediğin kadar büyü onlar için küçüksün

En İyi Kız Görüşü

• Bende

1|0
    0|0
    • Sende takip et bu entryi, belki açık kapı bulunur tatlım ya

Erkekler Ne Diyor 2

• senin hayatın onlar başka şeye alışasın var senin

0|0
    0|0
  • ne güzel birşey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• onun otoriteyle ilgisi yok her anne baba çocuğu dışarı çıkınca arar. bende de durum aynı. yarım saat geç kalsam arıyorlar haklılar bir yerde dünya çok kötü..

0|0
    0|0
  • Bu karakter meselesi kendine güveni olan insanlarla kimse tartışmaya girmek istemez

0|0
    0|0
  • Asosyal olduğun için mi sürekli aranıyorsun yoksa arandığın için mi asosyalsin? Bence buna kendin cevap vererek ailen ile ne Hakkı'nda konuşman gerektiğini az çok Tahmin edebiliyorsundur.

0|0
    0|0
  • Ailen mantıklı şekilde açıklamış.. farklı düşünmene gerek yok bence..

0|0
    0|0
    • Fakat 19 yaşındayım, sizcede biraz fazla değil mi bu?

• Emin ol.. kendini güvende hissettiğin zamanı ailen çok daha iyi biliyor.. mutlaka bunu bekliyor olmalılar.. bu saygısızlık değil ilgi bana göre..

• bak bunu hemen kabullenirsen herşey daha kolay olucak: tüm ömrün boyunca anne-baban senin hayatına karışacaklar:)

0|0
    0|0
  • benim ailemde öyleydi. kendini onlara kanıtla ben öyle yaptım emin ol şimdi çok rahatım

0|0
    0|0
Yükleniyor...