Arkadaslar bir bakin =)

Yaza dügünüm var insallah, fransada yasiyorum ben yaza dügün trde erdek(balikesir)de olacak. Balayi yerleri onerebilirmisiniz? Uygun guzel vakit geçirebilecegimiz bir yer biliyomusunuz balikesire fazla uzak olmayan bir yere, yani trnin öbür ucu falan tskler

Güncellemeler:
soruma cevap ariyorum ben millet gelmis saçma saçma seyler yazio !

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Antalyaya gidin:)

1|0
    0|0
    • oranin sicagi berbatmis :) bakalim

• hmm bosver oralari =)

• Bolu abant. yedigöller :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kuşadası'nı tavsiye edebilirim .Bu link te görselleri var

0|0
    0|0
    • çok hos bir yermis gerçektende tskler ilk kisisiniz dürüstçe cevap veren

• Kardeş; ikinize de mutluluklar dilerim , Fransa'da yaşasanız da bu özel günlerinizi Türkiye'de geçirmeyi planlamanız çok güzel, içinizdeki Memleketim fikri çok onur duyulacak bir şey. Bu açıdan ben de size teşekkür ederim :) Güzel geçmesi dileklerimle ,

• ölürüm türkiyeme neler yapmam orda yasamak için fransiz vatandasi olmama ragmen, rica ederim ne demek avrupa meraklisi olamdiginiz için sizde :) çünkü avrupa türkiye etmez edemez türkiye avrupa birligine girsin de görün türkiye nasil üste çikiyo =) , burda yasam yok gerçekten , çok sagolun insallah sizin de basiniza bekarsaniz evliysenizde bir ömur boyu mutluluklar

• ayvalık yapabilirsiniz. daha güneye inebilirim dersen çeşme bodrum kaş diye gider.

1|0
    0|0
  • odası ve yemekleri güzel olsun yeter :)))

0|0
    0|0
    • olsun olsun da neresi olsun simdi bu cevap mi

• napacan türkiyeyi ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ajoute moi si tu veu

0|0
    0|0
  • Edremit.

0|0
    0|0
  • canım akçay ayvalık altınoluk taraflarında güzel yerler vardır bak araştır bir internetten bakalım.

0|0
    0|0
  • Trde nedir arkadaşım? Biz fransaya frde mi diyoruz? Adam akıllı Türkiye yaz şuraya.

0|0
    0|0
    • iyice oku fr mi yazmisim fransami yazmisim ;)

• Arkadaşım Allah aşkıan bir uzatma ya , türklüğüme laf edemezsin diyorsun hadi söyle madem ne demişim türklüğüne, hasbinallah.

• neymis milli duygun kabarmismis ya valla gece gece kizdirdin beni cevap verecegine elestiri yapiosun sevmem ben byle insanalr o yuzden ugrasma

Yükleniyor...