Almanya mi? Türkiye mi?

eşimle 3 aydır evliyiz yaza dügünümüz var, şimdi aile birleşimi için a1 sertifikasına çalışıyorum. Eşimle tartışmalarımız oluyor eşimin Almanyada işi sağlam burada nasıl yapabilecek? 8 sene öncesi sevgili iken bir konuşmamız olmuştu ben kesinlikle temelli Türkiyeye gelmem demişti, şimdi benim için kendini fedakarlığı yapıyor gelecem gelecem diye gözleri karardı. Özlemekten tartışıyoruz 5 ay oldu görüşmeyeli anca telefondan görüşüyoruz görüntülü aramada falan... neyse ara tartışıyoruz Türkiyeye gelirse burda ne iş yapabilecek iş sağlamlığı olamıcak Şu an Almanyada çalıştığı işi sağlam gibi burada bulamaz.. sence napmalıyım Almanyada mi yaşamalıyım yoksa Türkiyeye mi?

• Almanya
    50% (8)71% (12)61% (20)Oy Ver
  • Türkiye
    50% (8)29% (5)39% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Benimde bir akrabam eşi almanya da yaşıyordu hayatta gitmem o gelsin diyordu gittikten sonra da bir daha hayatta türkiye ye dönmem dedi ve oradan ev aldı neden dersek sağlık ve iş imkanları çok iyi eşit haklara sahipler insana değer veriliyor gurbetçilerimiz bu yüzden türkiye ye sadece tatil amaçlı geliyor. Burada iş imkanı çok zor biliyorsun sağlık desen parası olmayan kaderine terk ediliyor. İyi düşün karar ver en azından bir dene sonra dan pişman olmamak için.

0|0
    0|0
  • @1Pocahontas cevaplasin :)

0|0
    0|0
  • Almanya varken Turkiye nedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...