Opera minide m.facebooktan girince ücret alıyor

Arkadaşlar sorunum var uzun uğraşlar sonucu çözemediğim ve beni çıldırtan :/ telefonumun modeli nokia c300 face paketi yapıyorum ama kullanmak nasip olmuyo bir türlü..telefonda temel tarayıcı opera mını ya Opera minide m.facebooktan girince ücret alıyo.telefondan opera mını yi slsem sorun çözülürmü blmyorum ama nasıl silicemide blmyorum kafamda deli sorular :D müşteri hzmetlerini araıyorum nokıayla ilgili dyo opera minden grmyorum facebooka ama kontrm gdiyo bu ya da benzer bir sorunla sorunla karşılaşan var mı mı ya da çözümü var mı :/

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• internet ayarlarını tekrar gönder bence bende böyle bir sıkıntı olmuştu hangi hatsa gir sitesine online işlemlerden gönder düzelir belki düzelmezse de operayı sil ayarlar bölümünde uygulamalarda vardır ordan silersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O opera mini de mi ne facebook indir var ordan indirirsen paketinden kullanmaya başlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • direk opera miniye bağlanıyooo

• facebook indir filan yazsana operaya ben öyle indirmiştim önceden bende c3 kullanmıştımda

• opera mini kullanıcısı değilim müzikçalardan indirilen ksmana m.facebook adresini yazarak griyodum önceden hiç böyle bir sorunum yoktuu

• nokia ile ilgili değil sen ayarlardan bağlantı ayarlarından halledebilirsin o sorunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...