Film ve dizi önerisi?

Ya izleyebileceğim güzel film ve dizi önerebilirmisiniz? korku, bilim kurgu, psikolojik film, dram filmleri öncelik *-* Her türden önerebilirsiniz. Yazdığınız bilmin ne olduğunu hani böyle konusu hakkında 2 cümle felan bahsederseniz sevinirim.

0|0
3|11

Erkekler Ne Diyor 10

• DİZİLER:
    vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, 2 Broke Girls (komik eglencelı dizi) welcome to sweden, scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, man seeking woman, happyish, humans, tripped, suits, the strain, shameless, the magicians, second chance

FİLMLER:
    12 Angry Men, citizen kane, stuck 2007(çıkış yok), the guard, starred up, oldboy (2003), requiem for a dream, Branded (2012), chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna (2011), prestige, eastern promises, new kids turbo, twıce born, the intern, the beach, bunraku, wild tales

1|0
    0|0
  • king kong - the hills have eyes - ice cube friday dizi - the fresh prince of bel air - the king of queens - everybody loves raymond - two man and a half man

1|0
    0|0
  • Eğer ilgini çekecekse bilim kurgu denilince marvel filmlerini izlemeni tavsiye ederim. Thor 2 karanlık dünya, Yenilmezler Ultron çağı gibi. Geçenlerde siteme eklemiştim sırf sevdiğimden dolayı.

1|0
    0|0
  • kafa avcıları filmi

1|0
    0|0
  • Supernatural, Game Of Thrones, Arrow, Teen Wolf, The Vampire Diaries,

1|0
    0|0
  • blacklist
    Sherlock holmes

1|0
    0|0
  • Léon profesyonel bir tetikçinin kendinden yaşça küçük bir kıza aşkı.

1|0
    0|0
  • amır khan fılmleri

1|0
    0|0
  • Doğa üstü seviyorsan Supernatural the flash constantin. Bunlar izlemeye değer

1|0
    0|0
  • The Impossible - Yaşanmış bir olay... İzlemedim henüz fakat izlenecekler listemden bir film önerdim sana değerini bil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana Lucy ve Chappie diyorum susuyorum. Birbirinden güzel iki film. Fragmanlarını bir izle anlatılmaz, yaşanır.

1|0
    0|0
  • The walking dead

1|0
    0|0
  • Hannibal

1|0
    0|0
Yükleniyor...