Film alt yazı sorunu çözebilir misiniz?

The Proposal'ı indirdim.Ama maalesef orijinal dilinde olmasına rağmen türkçe alt yazısı yok. Baya araştırmama rağmen indirdiğim alt yazılar filme uymadı ya da çalıştırmadı.

Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• link direkt izleme seceneği sana

0|0
    0|0
  • Ben şimdi baktım türkçe altyazı.com da baya var lakin link atamıyorum.Oradan bulursanız indirdiğiniz filme sağ tıklayıp oradan kaç fps/ kare oldugunu görebilirsiniz.kare sayısına göre de altyazıyı indirebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • sağ tıklatıp özelliklerine baktım fps ile ilgili bilgi yok gerçi sorun o da değil hani kayma falan yok direk çalıştırmıyor bir de filmi kapatıyor sıkıntı orda.

• Gom player kullanmayı deneyin bir de codecleri güncelleyin.

• www.divxplanet.com istediğin her alt yazıyı her fps hızına göre bulabilirsin... :)

0|0
    0|0
    • fps hızı çıktı bir de:/ delircem ya :D

• filmin ismi ile içindeki alt yazının ismi ayni olmalı. Hangi programı kullanıyorsun. Belli altyazı kapalıdır?

• ya aslnda bişey farkettim bunda altyazı var ama ilginç olan orjinal dili ve ingilizce altyazı bu ne saçmalık?

• gom player var onu indir. oradan altyazıyı filme uyarlayabiliyorsun. yani kaç sn geriyse veya ileriyse durdurup altyazıyı geri alabiliyorsun.

0|0
    0|0
    • nasıl yapılıyor biraz dha ayrıntılı anlatabilir misin?

• yemin ederim bilgisayar konusunda niye bu kadar beceriksiz olup iş photoshopa gelince beceriklisiniz anlamıyorum. al linki veriyorum buradan indir biri uyar. link

• bilgisayardan çok daha önemli işlerim olduğumdan olabilir belki kabalaşmanız hoş değil neyse teşekkür ederim yardımınız için.

• film uzantısı ne dvdr ...falan mı

0|0
    0|1
    • ya ben çok anlamıyorum dvd olması lazım :/

• bilmeden yapamam ama açık olsa çözerim de sende hiç yardımcı olmuyosun :D

• ya dha açıklayıcı bir şeklde sor bu belki basit bir şeydr de teknolojyle aram çok ii sayılmaz bn napiim sevmiorm :D

• Filmin uzantısını atarsan yardımcı olababilirim.

0|0
    0|0
    • uzantısından kastınız ne inan bilmiorm.

• Yani film dosyasının üzerine gelip sağ tuşa tıklayıp özellikler dersen uzantı görnebilir. Uzantıya göre altyazı bakacağım çünkü. Ayrıca vlc player indirirsen bu tür problemler yaşamazsın diye düşünüyorum. Ben hiç yaşamadım.

• vlc de dene

0|0
    0|0
  • time adjuster diye bir program olacak senkronizasyon ve frame sayısını değiştirmek için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Divxplanet i denedin mi ?

0|0
    0|0
    • hayır o altyazı programı mı?

• Hayır site, bu siteye gir -google a yaz çıkıyo zaten direk- altyazı taraması var ona gir işini halledersin

Yükleniyor...