Yuzu uzun erkek hakkinda...

yuzu yani surati uzun erkekler cekicimi?,iticimi?.ornek:Robert Pattinson,Tarkan,Kivanc Tatlitug gibi yani

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Kıvanç tatlıtuğun boynu yok bence. Beğenmiyorum. Robert pattinsonın çene yapısı çok kötü fena. Tarkanı kadınsı buluyorum. Yani genellemeleri aşmak gerek bir önce. Uzun yüzlü erkekler iyi kötü diye yorum yapmak bütün kadınlar pembe sever demek gibi bir önerme. Zevk meselesi arkideşim!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Verdiğin örnekler çok yanlış bence. Onların ne kadar yakışıklı olduğunu konusunda çoğu kız hem fikir :) Uzun yüzlü erkekler hakkında da şunu söyleyebilirim ki, kişiden kişiye göre değişebilir yakışıp yakışmaması

0|0
    0|0
    • Roberttemi yakisikli?

• Ben bunlardan herhangi birisini beğenmiyorum ama sonuçta çok beğenen var. Uzun yüzlü erkekler kötü veya iyi gibi bir yorum yapmak saçma olur bence

• Normalde küçük yüzlü erkekler daha çok hoş gelir ama robert pattinson yok mu.. Tüm dengeyi bozuyor işte... :))

0|0
    0|0
  • :D hay allahım yarabbim ya. her yüzü uzun olan onlar gibi mi ? :D onlar tabi ki çekici

0|0
    0|1
  • Pardonda verdiğin örnekler gayet çekici tipler. Ama topsuz uzun suratlilarda yok degil tabii

0|0
    0|0
  • Sen o tipin en iyi örneklerini vermissin tabiki cekici onlar :D

0|0
    0|0
  • link

Bu çok çekici.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...