Survivorda kimi destekliyorsunuz :)

survivorda 2013 macerası start aldı. peki siz kimi destekliyorsunuz? hangi grubu daha şanslı görüyorsunuz_ ve bireysel olarak nefret ettiğiniz biri var mı :) mesela ben cengiz ve ümiti destekliyorum. bozok ve murattan nefret ediyorm :))

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Bozok kadar diktatör,baskıcı bir insan yok sanırım,yaşı ve cüssesi büyük diye kimse gıkını çıkaramıyor,Duygunun ağzına sıçıyor millet savunmuyor kızı.Bozokun isminde hayır yok zaten.Emel ve Fatmagül aman çıtkırıldım aman,kimse kavga etmesin böyle götünazik moddolar her boka zırlıyorlar.Ağızlarına kürekle vurasım geliyor.Biraz güçlü dirayetli olun be arkadaşım.

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• daha tam belirlemedim ama duygu çok itici geldi bana fazla kompleksli, bence o kızın ağır psikolojik sorunları var

1|0
    0|0
  • Ben gönüllülerde Duyguyu destekliyorum.Nedeni hırslı haksızlağa karşı direnmesi diğerleri gibi suspus durmayıp inandığı birşeylere karşı hiç çekinmeden söylemesi.Açıkcası dobra-dobra konuşması çünkü böyle karakter sahibi insanlar dürüsttürler.Sonuna kadar destekliyorum seni Duygu

0|0
    1|0
  • Bu sorunun kültürle nasıl bir alakası var acaba?

0|0
    0|0
    • film kültürü- sinema kültürü- tv programı kültürü. çok geniş bir yelpazenin ayrı ayrı kategorileri.

• cengizden nefret ettim gönüllülerde murat ünlülerde ümit karan

2|0
    0|0
  • Televizyon izlemeyeli kaç ay oldu onu bile bilmiyorum.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Desteklediklerimi bilmiyorum belli değil. Fakat Bozok u hiç sevemedim

4|1
    1|0
  • ümit karan

5|2
    0|0
  • Ünlüleri destekliyorum çünkü ben gönüllüleri tanımıyorum, tanıdığı desteklerim ben :D

Fatmagül aynı Adriana Lima yalnız ama estetik var gibi duruyor.

1|0
    1|0
  • pek sarmadı beni

0|0
    0|0
  • Uzun sarı sacli bori vardi gonullu erkeklerden onu hani duyguyla kavga eden o :D

O degil de duygu elenmemis, bence rating icin oylarla oynadilar.

1|0
    2|2
  • Gönüllüleri tutuyorum Duygu hariç.

0|0
    2|1
  • kimseyi desteklemiyorum açıkcası . bozok'a ekstra sinir oluyorum . şizofren tipli bişey .

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence çok gereksiz programlar. izlemeye değmiyor. İnsanların meraklarını hep başka şeylere yönlendirip hayat olan bakış açımıza at gözlüğü takmaya çalışılıyor. Bu sadece o yarışma programına özgü değil bir çok dizi ve başka programlar da buna dahil. Biz izlemesek birçok kişi daha da izlemez böyleye farklı şeyler olur ülkemizde.

0|0
    1|0
Yükleniyor...