Amerika okumak?

Merabalar. Benim 8. Sınıfa giden bir kardeşim var. Liseyi amerika'da okumak istiyor. Bende aynı zamanda lise son sınıfım. Ben üniversiteyi yurtdısında okuycaktım. O da bana özendi. Ailemizin geliri 10.000 TL Geliri var. Ve ailemin arkadası ameirkada yasıyor. Sizce bu mümkün mü? Kardesimede gıcık oldum. Daha cok masraf cıkarıyor

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikada okuyan pek cok arkadasim bugun issiz gucsuz ailelerinin varligi sayesinde okudular ama sonuc sifir. Turkiye de de iyi okullar var cocuk yetenekliyse lisansüstü egitim icin burs kazanıp gidebilir onun disinda sirf heves ugruna gitmek dogru degil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen lise son sınıfta okuyorsan yaşın 18 altındadır ve üyeliğin iptal edilir.. Böyle kendini ele verme
    22 de üniversiteye hazırlanıyorum felan de ;)

0|0
    0|0
    • Lise son sınıfım 18 yasımı doldurdum. Bir sene geç yazılmışım. Burda yalan söyliycek değilim.

• amerikada okuman biraz daha sikinti, cunku amerika cok zor vize veriyor, ama avrupada okuman gayet kolay, ben kendimde yurt disindayim cunku, turkiyeden cok ogrenci geliyor buraya

0|0
    0|0
    • Yeşil pasaport var, ona rağmen mi?

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun da hakkı ama ayrıca 10.000 gelir az değil ikinizde okuyabilirsiniz babam beni kanada ya gönderdi 1 sene lik 30 milyar tutmustu

0|0
    0|0
  • Liseyi Amerikada okumak istiyorum demekle olmaz ki bu işler. İkiniz çok masraflı

0|0
    0|0
  • Yurt dışında da okumanin ne kadar fazla yararı olabilir ki sosyoloji olarak üstün olabilir belki ama görecegimiz seyler aynı 😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...