Çizimin nasıl olmuş arkadaşlar?

Çizimin nasıl olmuş arkadaşlar ?

Yeni yeni başlıyorum biraz yıldızda sorun var geniş olmalıydı ama yinede gayet başarılı olmuş bence sizce nasıl? Hakaret edenler kendinize saklayın hakaretlerinizi seviyenizi göstermeyin önyargılı olmayın sadece meraktan çizdim.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İsrail olsam evinden aldırırdım, kötü çizim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• www.beycan.net/.../turk_bayragi_buyuk_3.jpg Seninki yahudi işi olmuş Bu nasıl

2|0
    0|0
    • Bunu bilmemde ben önce o devletin gücüne insanlarının zekasına ve aklına bakarım. Kim güçlüyse kim akıllıysa o öndedir. Laf değil icraat yapmak lazım.

• 1. Kuran öyle demiyor ama türkiye güçlenecek kıyamete yakın güçlü olacak demiyor.
      2. Ben Şu an itibari ile konuşuyorum Şu an güç onlarda bir birimizi kandırmayalım bunlae gerçek dünyanın başında onlar var.
      2. O zaman gelse bile merak etme onu ne sen görürsün nede ben gelecek nesillerimiz belki görür. Ama o zaman türkler olabilir ama türkiye diye bir devlet olmayacak. Ve arabistan bile israille baş etse yinede türkiye edemeyecek çünkü türkiyenin eti ne budu ne bir ülkeyle başetsin mermisini bile israilde alıyor haberin var mı.

• Bana hangi ayette yazdığı söyle o zaman bakalım

Erkekler Ne Diyor 4

• üçgenler simetrik olmamış biraz.

0|0
    0|0
  • Hic iyi degil

0|0
    0|0
  • İlkokul resmi olmuş.

0|0
    0|0
  • Israil devletine dusmam olmak baska birsey yahudiye birey olarak saygı diymak baska kaldiki bu yildiz hz. Davutun yildizi. Yani bir peygamber olan hz. Davut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...