Şeker Portakalı desem?

Şeker Portakalını neredeyse hepiniz duymuş ve çoğunuz okumuşsunuzdur. Şimdi size sorum Şeker Portakalı nın yasaklanması hakkında ki düşünceleriniz nelerdir? Sizce yasaklanması mantıklımı?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir kitap yasaklanmamalı kitabın yasaklandığı ülkeler geri ülkelerdir yasak olan her zaman dikkat çeker eğer aile bilinçli ise çocuğuna hangi kitabı hangi yaşta okutacağını bilir kitap yasaklanarak bir yere varılmaz

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Az bile yapılmış, toplatılması gerekirdi, hatta evlere ani baskınlar düzenleyip benzer tüm masal ve hikaye kitaplarının toplanarak yakılması gerekir. Daha da abartıp portakal bahçelerini bile yok edebilirler.

Böyle topluma böyle yönetim, kaç gün kaç kişi bu yasaklamaya ne kadar karşı durdu? Bugün masalı yasaklayan zihniyet, yarın izinsiz nefes almayı bile yasaklar.

0|1
    0|0
  • çok saçma bir yasak ama burası TÜRKİYE

1|1
    0|0
  • Okumadım ama duyduklarıma göre mantıklı geliyor yasaklanması.

0|0
    1|2
  • Kısmen mantıklı. Kitap çocuklara ağır gelir gözü ile bakılıyor. Ben okumuştum da üzülmüştüm lan çocuğa. .d

0|0
    2|1
  • Milattan onceye ait bir haber sanirim magarandan yeni ciktin. Kitap yasaklanmadi. Daha sonra yapilan aciklamada gozden gecirilecegi soylendi sadece. Yasak falan yok ortada. Bu haner de aylar oncesine ait

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yasaklanması cok komik.piyasada öyle pislik şeyler varken seker portakalı ne.önce gitsin onları toplasınlar.

0|0
    0|0
  • Hayır değil, kitaplar asla yasaklanmamalı ne konuda olursa olsun ki bu Şeker Portakalı'ysa... Küçükken en sevdiğim kitaptı...

0|1
    0|0
  • Yasaklanması mantıksız, saçmalık..

0|1
    0|0
  • okumadım merak ediyorum

0|0
    0|1
  • sanki ulasamayız derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...