Neden resimlerini kaldırmamış?

uzatmıycam fazla eski konulara girerek. direkt şöyle sorayım;

tanıdığım bir çocukla sevgilisi ayrılmışlar. ama çocuğun facesinde ikisinin beraber olduğu resim duruyor kaldırmamış resmi. bide kapak fotoğraflarında kızın bebeklik resmi vardı. onu bile kaldırmamış. acaba unuttu farkıdamı değil onların orda olduğundan. yoksa bile bilemi kaldırmıyor içime kurt düştü.

Güncellemeler:
beni ilgilendiriyor ki sordum. farkındaysanız GEÇMİŞİ AÇIP UZATMIYORUM dedim. Anlama problemi yaşayan arkadaşlar cevap vermesin o yüzden.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyordur hala unutmak kolay bir şeymi sanıyorsunuz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• senin kurtu içine alasın varmış !

0|0
    0|0
  • gecmıse saygı bıraz be. neden kaldırsın cocukmu o

0|0
    0|0
    • ne alakası var çocuklukla. her sevgilisiyle foto çekip koyarsa hiç birinide kaldırmazsa... devamını getiremiyorum bile. saçmalık.

• senın bakıs acın don degıstırır gıbı sevgılı degıstırmekmi? ben uzun surelı ılıskıden bahsedıyorum. face in gecmısı ne kadar kı adam album yapsın. zırvalık

• resmen fırsat kolluyosun ayıp ama

0|0
    0|0
  • anlama problemi yaşadığım için cevap vermiyorum

0|0
    0|0
  • senin içine niye kurt düşüyor,adı üstünde tanıdığın bir çocuk.

0|0
    0|0
  • Üzüntüden onu kaldıracak hali bile yoktur belki.

0|0
    0|0
  • bilmiyom valla

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sanane ya demekki adam hala seviyo şu fırsatçılar yüzünden kavuşcaklarsada kavuşamıyolar imkansız etmeyin aşkları bir sürü sap var gidin onlara takılın !

1|0
    1|0
    • eski sevgilim! bizide o kız ayırdı ! benimle çıkarken onunla aldattı beni! ozamanlar ondan ayrılıp bana tekrar döndü ! beni neden ilgilendiriyormuş öğrendinmi şimdİ!

• canım zaten öyle yapıyorum :) ilgim alakam yok. biraz daha bekliycem.

• peki nasıl acı çektirceksin keşke dönceğini bilsen çıksan ama o çıktığınızı sansa bir gnde hiç bişey demeden ayrılsan tlefonlarını falan açmazsn aklında hep soru işareti kalır bndan gzl cezada yok

• sanane bundan

0|0
    1|1
  • onu seviyordur hala

0|0
    0|0
    • olabilirmi dersin? pek öyle bağlanıp biri için uzun uzun üzülecek biri değil . sever ama ayrılıncada aylarca üzülmez . hayatı pek aşka bağlı değil.

• belki ona bağlanmışdır.

Yükleniyor...