İzleri silmek kolay mı?

Hayatınızda yaptığınız hataları ve yanlış olan izleri silmekte ne kadar ustasınız deneyim ve tecrüblerinizi paylasırmısınız

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• ders alırsam onlardan pişman olursam daha yapmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaptığın hiç bir şeyden pişman olmayarak veya yaptığın hatalara karşı sorumluluk almak misal özür dilemek ve hellaşmak.İzlerden eser kalmaz :)

0|1
    0|0
  • öncelikle hatalar silinemez . gün yüzüne çıkmaması için bir şeyler yapılır ama oda geçici bir çözüm olur. o hatalar bir gün mutlaka karşına çıkar . sanki alnında yazılıymış gibi herkes o hatanı ordan okuyup başına kakar. bu böyle gerçek dünya işte .

0|1
    0|0
  • Sen kendini silmişsin

1|2
    0|0
  • Pisman oldugum hersey icin tövbe ettim

Kirdigim insanlar varsa hepsinden özür diledim.

Ama bunlari yaptigim halde aklima geliyor yaptiklarim ve zamanla gecer diye düsünüyorum.

Herkes hata yapar sonucta hepimiz insan degilmiyiz. Gecmisi degistiremezsin bosver hayatini yasa :) mutlu olmak icin yarini düsün ve o hatalari tekrarlama :)

0|0
    0|0
  • hataları silmek ne tecrübe dir nede ustalkdır kimse bunu yapamz bnce hata ypdysan genel itibariyle kalp kırmşsın demektir ee yani krıılan bir kalbi onrmkda güçdür bndan dolayı blmmki ya

0|0
    0|0
  • Benim için kolay çünkü tutunduğum çok sağlam bir dal var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• herşeyin hayırlısı der geçerim ;) yoksa paranoyak olur sokaklara düşerdim !

0|0
    0|0
  • Herşeyi silmek çok kolaydır. Mantığımı kullanmakta çok ustayımdır. Hiçbirşeyi takmam kafama. Bir kaç gün takıp üzülmektense ve sonra onu unutup eski hayatıma döneceksem en başından üzülmem olur biter :) Hadi kolay gele...

0|1
    0|0
  • çok pişman oldum ama hiç ders alamadım malesef

0|0
    0|0
  • ititna ile geçmiş silinir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...