Neden yazı yazarsınız, yazarken ne hissedersiniz?

Günlük, deneme, kafanıza göre çiziktirme, blog.. her türlü yazı olabilir, neden yazma ihtiyacı duyarsınız, ne sıklıkla yazarsınız ve yazı yazmak size ne hissettirir arkadaşlar?

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yazma işiyle ilgiliyim çünkü. Okumayı sevdiğim gibi ortaya güzel bir şeyler çıkacağını düşündüğüm her an ve planlı olarak düşünüp tasarladığım zaman yazmaya koyuluveririm. Yazdıktan sonra ortaya çıkan ürün eğer beni ruhen ve zihnen tatmin ederse o anki haz duygusu gerçekten yeni bir ürün daha ortaya koymak için beni yüreklendirir. Böylece bir zincirin halkası gibi her yeni karalama kendinden sonraki başka bir ürünü doğurur iklimimde...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir kere yazmayı bende denedim aklımdan ne geçerse yazayım dedim daha sonra aklıma gelmeyecek kelimeler dökülü verdi :D kendime o an şaşırmıştım :D hatta bir kere kendimde anlayamadığım bir şey vardı kağıda onu yazdım daha sonra yazarken neden anlayamadığımı anladım ahahha :D yazmak insanı rahatlatıyor bağırmak gibi bir şey yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• can sıkıntısı.
    kendimle ilgili gerçekten canımı yakan bir konu varsa bunu yazmam, bu konuda yazmam.

1|0
    0|0
    • Nedense o Konuları bende pek yazmak istemiyorum ancak çok çok üzgünsem ağlayacaksam içimi dökmek adına günlüğüme yazıyorum

• insanlar yalnız
    bir araya geldiklerinde herkes telefonu ile sevişiyor
    adam arkadaşının yüzüne bakmıyor

peki bu yalnızlığı ve hoş vakit geçirmeyi insanlarla sohbet etmeyi nasıl sağlayacak?
    bloglarda yazarak
    gelecek yorumları dört gözle bekleyerek ki konuşsun muhabbet etsin

ve burası o işin membağı

0|0
    0|0
  • Arada sırada gündelik haberleri yorumlarım. Sosyal medya platformları üzerinden, kendi bakış açımdan gündemi analiz ederim. Yazdıkça iyi hissettirir bana. Yazarak, konuşmaya nazaran daha iyi ifade ederim her şeyi.

0|0
    0|0
  • Rahatlamak için 😊

0|1
    0|0
  • zevke gelırım mk tobe ya

0|0
    0|0
  • Yazmayı seviyorum.
    Yazmak beni rahatlatıyor. :)

0|0
    0|0
  • Yazıdan kastım yana şiir yazmayı seviyorum. Yani şiit yazarken daha mutlu oluyorum.

0|0
    0|0
  • Cunku konusamiyorum ifade

0|0
    0|0
  • Blog. Türk'ü biraz olsun uyandırabilmek adına.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazılarımda kendimi buluyorum. Ifade edebiliyorum. Düşüncelerimi aktarıyorum. Rahatlamami sağlıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...