Yabancı dizi önerirmisiniz?

Konusu farklı akıcılığı güzel olan yabancı dizi var mı bildiğiniz?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Da Vinci Demons u izlemeden ölmeyin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim şeyleri paylaşmaktan nefret ederim ama maksat yardım.
    Oz *prison break diyenler halt etmiş en iyi en gerçekçi hapishane dizisi hala bu...*
    House of Cards *anlayana kadar beynin mini minnacık bir lapa oluyor ama gerçek hayatı birebir yansıtan çok zevkli bir siyasi dizi*
    Misfits *hiçbir derdi tasası olmayan rahat insan dizisi tam böyle vitesi boşa alıp izlemelik. doğaüstü/komedi.*
    Hannibal *yorumlar kifayetsiz*
    Scrubs *ya ben buna bayılıyorum ama bölümleri kaliteli ya da düzgün sırada bulmak zor olabiliyor. Bizim zeki televizyoncularımızın uyarladığı Doktorlar dizisinin kaliteli ve komik hali.*
    Orange is the new Black *bak bir hapishane daha... Ama kadınlar baş rolde...*
    Sons Of Anarchy *Ben bir Nisan günü bu diziyi izlerken öldüm ve kalbimi motorcu ceketlerinin ardına gömdüm.*
    2 Broke Girls *yine boş komediler ama güzel...*
    American Horror Story *Her sezonu farklı her sezonu müthiş bir dizi ya gerçek olaylardan esinilmesi daha da ürkütücü yapıyor.*
    Peaky Blinders *geçmiş Londrasında mafyacılık*
    Penny Dreadful *ya yılların izleyicisiyim ben bu diziyi çözemedim iyi mi kötü mü kararsızım ama bulunsun*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Doctor who. Bir kere izle ömrün boyunca tiryakisi kalırsın ve whoien grubuna dahil olursun. İstersen internette biraz araştır bu dizi bildigin tüm dizilerden farklı.

0|0
    0|0
  • the fresh prince of bel air

0|0
    0|0
  • :D :D Süper Girl, The Flash, Gotham izle :D

0|0
    0|0
  • Death note. Japon anime dizisi. Başlandı mı bırakamazsın. Akıcı ve çok çok farklı bir konu işlenmiş. 3 seri de sinema filmi çekilmiştir.

0|0
    0|0
  • Daredevil
    Entourage

0|0
    0|0
  • Oz..

1|0
    0|0
  • the walking dead - hell on wheels

0|0
    0|0
  • fringe yeni bitirdim 5 sezonluk dizi fbı ajanları deli bir bilim adamı ve onun oğlunun maceraları sürükleyici bazen komik güzel bir dizi

0|0
    0|0
  • Warm bodies film ama :D

0|0
    0|0
  • Diziler ikiye ayrılır;
    Breaking Bad ve diğerleri...

0|0
    0|0
  • mad man

0|0
    0|0
  • I * four number kesinlikle izlemelisin sakın açıp 1-2 dk sonra ıy begenmedim deme sonuna kadar izle derim bende bagımlılık yaptı sürekli izliyorum..

0|0
    0|0
  • Shameless iyidir baya supernaturalda izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Big bang theory

0|0
    0|0
  • Fringe

0|0
    0|0
  • dizini döwmeyen. farklımıydı o

0|0
    0|0
  • My name is Earl

0|0
    0|0
  • önermeyiz

0|0
    0|0
  • Prisson break ti herhalde ismi on numara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Blue Mountain State, herkes çok övüyor bende yarın başlıcam, bak istersen bir.

0|0
    0|0
  • Queer as folk

0|0
    0|0
  • Supernatural veya Prison Break

0|0
    0|0
  • breaking badd

0|0
    0|0
  • Hannibal

1|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0
  • Heroes

0|0
    0|0
    • Nadiren bir diziyi yarım bırakırım. Ama bu dizi bırakılırdı. 3. sezonunda zararın neresinden dönersek kârdır diye bırakmıştım. Vakit kaybı tamamen...

• The walking dead.

0|0
    0|0
  • Dr house

0|0
    0|0
Yükleniyor...