Okuduğunuz herhangi bir kitabın etkisinde kaldığınız oldu mu?

Kitap okurken ne kadar etkileniyorsunuz? Kendinizi karakterlerin yerinde hissettiğiniz oluyor mu?
Ben Dostoyevskinin "Suç ve ceza" kitabını okuduktan sonra 3 gün sersem gibi dolaştığımı hatırlıyorum ))

0|2
23|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kuranı azimüşşan var hem kendisini hem tefsirini oku

1|0
    0|0
    • Kuranı azimüşşan derken Kurani Kerimi mi kastediyorsunuz?

• Onu okuyorum, kardeşim. Ama sorum dini açıdan değildi. Yine de hatırlatmanız için teşekkür ederim.

• Maşallah ne güzel. etkisinde kaldığınız yazdığı için soruda ondan

En İyi Kız Görüşü

• Suç ve cazyı koyunca bende kendime gelememiştim hatta uzun bir süre kitap okuyamadım. O derece etkileyici bir kitap bulamayınca okuyamıyordum.
    Her okuduğum kitabı yaşayarak okurum.. Seviyorum öyle olmasını..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet etkisinde kalmayacağım beni alıp götürmeyecek kitapları kesinlikle okumam..

Dostoyevskinin bütün kitaplarını okudum, suç ve ceza benide çok etkilemişti..

Diğer kitaplarınıda okumanı tavsiye ederim özellikle karamazov kardeşleride okumanı tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • etkisinde kalmak mı?
    "Bir kitabı okuyup bitirdiğiniz zaman, bunu yazan keşke çok yakın bir arkadaşım olsaydı da, canım her istediğinde onu telefonla arayıp konuşabilseydim diyorsanız, o kitap gerçekten iyidir." işte böyle bir şey

1|0
    0|0
    • Ben bizim yazarlardan birinin kitabını okumuştum. Kitabın sonu net değildi, yani sanki yarım kalan birşey vardı. O dönemlerde yazar yaşıyordu, ona ulaşıp eserin sonunu sormayı çok istemiştim. Sonra öğrendim ki, benden başka da merak edenler olmuş, ama ne yazık ki, yazar devamını yazmadı.

• istedim, ama olmadı.

• demek ki kısmet değilmiş

• Oldu sis

1|0
    0|0
  • Alex Haley - Kökler kitabını okumuştum. Kunta Kinte nin hayatını anlatan bir kitapdı. Hatta yazar Kuntanın torunu yani dedesinin hayatını kaleme almıştı. Etkileyici bir kitapdı.

1|0
    0|0
  • Akıllı pireleri okumuştum çok etkisinde kaldım. D:

1|0
    0|0
  • Valla Kuran meali okuduktan sonra oluyor bende

2|0
    0|0
  • Çavdar tarlasında çocuklardan baya etkilenmiştim hatta okuduktan sonra daha farklı birine dönüştüğümü hissettim sanki beni bu dünyada tek anlayabilecek biri tarafından yazılmıştı aynı zamanda Dostoyevski yeraltından notlarda gerçekten çok iyiydi

2|0
    0|0
  • Okumam yok knk

1|1
    0|0
  • bende sefiller okuyunca olduda kaliteli kitap yok ya

1|0
    0|0
  • Tess Gerritsen kitapları korkutuyor.

1|0
    0|0
  • klişe gibi gelecek ama Kürk Mantolu Madonna beni çok etkilemişti bir çok kez okudum

1|0
    0|0
  • Çılgın Türkler

1|0
    0|0
  • Tabi ki Serenad (Z. Livaneli) daha hümanist bir roman olamaz üstüne tanımam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Stephen king'in kemik torbası kitabı beni baya etkilemişti, bitsin diye dua ederken bitince de üzülmüştüm :D

1|0
    0|0
  • Çiçek kızlar kitabını okuduktan sonra kendimdr sorguladigim noktalar olmuştu.
    Piraye kitabından sonra ise erkeklere olan bakid açım değişmişti.

1|0
    0|0
  • evet ya bende sanki o karaktermişim gibi hissediyorum :D moraller 0a iniyor kitap bitince kendi hayatım kötü sıkıcı bayık gelmeye başlıyor

1|0
    0|0
  • Evet oldu.
    Ateşböceği yolu
    Senden önce ben
    Cehennem
    Suç ve ceza

1|0
    0|0
  • oldu

1|0
    0|0
  • İki Şehrin Hikayesi beni etkilemişti. O dönem, o fedakarlık... Jane Eyre ve Uçurtma Avcısı'da...

1|0
    0|0
  • Etkilendiğim oldu

1|0
    0|0
  • Evet ben baya kaptırıyorum etkisinden zor çıkıyorum kitap bitiyor ama benim o içinde bulunduğum değişik ruh halim bitmiyor saçma sapan şeyler yapıp kendimi duvarlara felan atıyorum genelde😄

1|0
    0|0
  • Kitap okumak en sevdiğim hobilerim arasinda ☺kitap okurken kendimi bazen öyle kaptiriyorum ki. Bitirdigim zaman veya ara verdiğim zaman bian bocaliyorum gerçek dünyaya dönmekte😊En son beni en çok etkileyen kitap Charles Sheen-miles'ın Julia'nın Şarkısı isimli kitabi.

1|0
    0|0
  • Suc ve cezayi 2 kere okumustum 😊

Senden önce ben ' in sonunda aglamistim çok etkilemişti beni 😊

1|0
    0|0
  • Çok oldu etkisinde kaldığım roman en güncelini söyliyim yeraltı edebiyatından Vay diye bir roman. Roman bittiğinde gerçekten vay dedim:)).

1|0
    0|0
  • Ya ben hemen hemen çoğu kitaptan etkileniyorum en son EROİNLE Dans okudum 4-5 gün etkisinden çıkamamıştım şimdi sarah jio okuyorum 😊

1|0
    0|0
  • Oldu

1|0
    0|0
  • 5 yıldır bir kitabı bitiremedim ki etkisinde kalayım 😂😂😂😂

1|0
    0|0
    • Hangi kitap o? Umarım en az 5 yıl kadar ömrüm vardırda o kitabı okumadan göçmem...

• kaptırırım bazen kendimi bazı kitaplara

1|0
    0|0
  • Bir genç kizin uyusturucu günlüğü

1|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı ve Piruze

1|0
    0|0
  • Ben cok fazla kaptiriyorum ya

1|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoglu Vazgectim coook güzel bir kitap💕

1|0
    0|0
  • her okuduğum kitaptan sonra normal hayatıma adapte olamıyorum o derece hikayeyi hissediiyorum

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok severim, okuduğum kitaplarının bir çoğunun hala etkisindeyim

1|0
    0|0
  • Evet kaldim. Okudugum kitabin icinde girurum kendimi zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...