Okumaliyim, ama nasil?

Kitap okumak...Nasil okumali?

Kitap okuyormusun sorusuna en banal cevap "Zaman buldukca"...

Millet olarak en büyük problemlerimizden biriside bu galiba...Okumaliyim ama nasil?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumaya karşı yanlış bir yargı var bence ilk olarak bu bakış değiştirilmeli.

Kitap okumak benim için boş zaman eylemi değil.Kitap okumak ihtiyaçtır benim için, nasıl günde 3 öğün yiyorsam, kitap okumak da öyledir.

Bunu alışkanlık haline getirmek için de önce kişinin ilgisini çekebilecek sürükleyici kitaplarla okumaya başlanmalı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben okuyorum ve n çok sevdiğim şeydir kitap okumak

ilk başlıcaksan çok sürükleyici ,heyecani olan kitaplar seçmelisin

seri halinde başlama tekli olarak başla

0|1
    0|0
  • İstersen zaman bulursun , yeterki iste ...

0|1
    0|0
  • Sevdiğin tarz okumalısın..En azından alışana kadar..

Okumak boş zaman geçirgeci değildir ki...Zaman yaratır okursun...Bence:)

0|0
    0|0
  • canin isterse okursun isterse okumazsin nolmus.

0|0
    0|0
  • zaman buldukca diye bir şey yok. edb. alanında master yapıyorum. aldıgım dersler sebebiyle haftada 3 kitap okumam gerekiyor. 2 tiyatro oyunu bir roman şeklinde. üstüne bir de kendi okumak istedigim türkce romanı koyuyorum ben. ayrıca makale yazmaya da vakit ayırıyorum. yani kitabı gercekten okumak istediginde okursun. vaktim yoktu yorgundum vs vs bahanelerdir sadece

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kitap okumayan insanı hiç anlamıyorum.Bahane olarak ee film izliozya diolar. İyi hoş filmde izlede. Kitap okurken efectleir kendin veriosun karakterleri sen koyuyosun yerine hayal dünyan 10 kat gelişiyor. Ve bence kitaplar hayatı anlatır. Hani diyolarya hayatın kuralının yazdığı bir kitap yokmu diye. Her kitaptan 1 kural çıkartsan kendi hayat kitabın hit olur ;)

0|1
    0|0
  • belli bir fikir edinip bu fikre körü körüne bağlanarak o fikre ait o fikri destekleyen savunan kitaplar okumayında ne yaparsanız yapın

benim bildiğim insanlar kitap okur ve yeni fikirlere sahip olur

bu bilince varabilmeniz dileklerimle

0|1
    0|0
Yükleniyor...