"Eroin" kitabını okuyan var mı?

Çok etkilendiğim bir kitap oldu.. Yaşanmış bir olayın kalem bulmuş hali.

"Hayatıma burada son veriyorum. Çünkü bir eroinman, dostlarına ve akrabalarına öfke, dert, acı ve çaresizlikten başla bir şey vermiyor. Sadece kendini değiş başkalarını da mahvediyor. Anneme, babama ve o minnacık büyükanneme teşekkür ederim. Bedenen tam bir leşim artık. Eroinman olmak, akla gelebilecek en bok şey. Fakat, dünyaya gencecik, yaşama sevinci dopdolu gelen insanları felakete kim itiyor? Bu mektup, bir gün, 'Bir denesem mi acaba?' Diyecek duruma düşecek herkese bir uyarıdır. Hey aptallar, işte, beni görün.
Artık sana da dert olmayacağım, Simone. Elveda."

En etkilendiğim kısım bu mektup diyebilirim.. Sevdiğiniz adam, ilk aşkınız bu mektubu yazıyor ve siz bunu gazetede okuyorsunuz.. Okunması gereken bir kitap kesinlikle tavsiye ederim..

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de okumuştum ancak benim tek gördügüm iyi niyetli olmaktan ziyade bildigimiz mal bir kızın, kendisinden çok daha mal olan başka bir kızın aklına uyup eroine başlamasıydı ki bu durumda hikayedeki kızın mallığını tıp bile tedavi edemez demektir. Günümüzdeki mal kızları tasfir etmişler resmen. Beyin hücrelerini öldüren uyuşturucu maddeleri olağanüstü bir şeymiş de herkes kullanmalıymış gibi algılayan mal gençliğin durumunu anlatıyor.

1|0
    0|0
    • "Mal" tabiri olmamış. Kitaba, yaşananlara ayıp..

• Bir kaç madde bağımlısıyla tanış. sonra gel bana emege saygıdan bahset.

• Madde bağımlısı olan biriyle 8ay boyunca birlikte olmuş biri var karşında.. 8ayın sonunda öğrendim ama başındada bilsem yalnız bırakmazdım veya dışlamazdım. Mal gözüylede bakmazdım. Bakmadım. 8ayın sonucundada bir bağımlı değildim? İyi veya kötü sonuç ne olursa olsun bir emek var ve senin buna saygısızlık etme hakkın yok.

En İyi Kız Görüşü

• Okudum 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...