Expo'yu ziyaret etmeyi düşünenler var mı?

Arkadaşlar Expo bu yıl Antakya'da... Antalya 2007 yılından beri bu sergiye hazırlanıyordu. Yaklaşık olarak sekiz milyon ziyaretçi bekleniyor ve büyük bir kısmı yabancı milletlerden. Ziyaret etmeyi düşünüyor musunuz? Ayrıca sergi hakkındaki görüşlerinizi belirtirseniz de sevinirim.

Güncellemeler:
Antalya olacaktı. Affedersiniz dikkatimden kaçmış.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Antalya da bu sene turist yok .. expoya ancak yerli turist akini olacak yabancilar ulkemize gelmiyor bu yuzden turkiye turizm acisindan bitmis bir haldedir

1|0
    0|0
    • Exponun turizmle alakası olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta dünya çapında yapılan bir sergi.

• Sen kendinle celisiyorsun farkinda misin ustte ne yazmissin altta ne yaziyorsun? Cocuk musunuz da ne dediginizi bilmiyorsunuz kendinizi ifade edemiyorsaniz yorum yapmayin. Ustte farkli yazip da asagida yok tabi oyle degil boyle demeler kivirmanizin delaleti. bastaki yorumunuzla zaten turizmin ne olduguyla alakali bir bilgiye sahip olmadiginiz ortada !

• Pekâlâ. Yeterince bilgi sahibi olamamışım demek ki bu konuda. Hakkında konuşabilecek düzeyde olduğum konularda soru sormaya çalışırım bundan sonra. Teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• 2015'de İzmir'de olsa gidecektim seçilemedi İzmir üzülmüştüm, büyük ihtimalle buna giderim.

1|0
    0|0
    • Expo farklı ülkelerde yapılıyor yanılmıyorsam. Ülkenin farklı şehirlerinde değil.

• Biliyorum tabi ki canım expo fuarına daha önce de İzmir aday oldu ama ev sahipliğine seçilemedi Milano seçildi.

• Canımsın. Beni de aydınlattın bu arada. Utandım sanırım...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...