Kopek kafesleriyle ilgili bir ton soru.

1) Aralarinda buyuk fiyat farklari var. Bu sadece markadan mi? Yoksa malzemeden mi kaynakli? Zira 3x falan.

2) Nereden alayim? Ya da kendim mi yaptirayim. Bir de kazik yemeyeyim mumkunse.

3) Katlanabilir olanlar saglam mi? Ne kadar yer kapliyor katlaninca?

Saticiya sorsam satmak icin bir suru abidik gubudik sey soyleyecek. O yuzden buraya yazdim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1) malzeme ve birazda marka

2) kendin yaptırma

3) katlanabilir modellerin sağlam olanı ve olmayanı var :):) katlanınca alt kısmı tamamen düz kalıyor 5 cm kalınlığa geliyor

hangi köpek için alacaksın

0|0
    0|0
    • Tasmalari, kaplari ya dr sachhi ya karlie aliyorum. Memnumum acikcasi sacchiden. Paslanmaz celik istiyorum.

link su var aklimda. link bir de bu. Ama yani petmatei hic duymadim mesela. Fiyat farki surgulu kapidan kaynakli diye dusundum. Hepten karistim

Yaptiracak yer pek yok gibi zaten.

Yaa saglam olani olmayani deme :D.

• ilkini al ya sürgülü kapısı olsa ne olur olmasa ne olur yalnız büyük kafesleri taşıma sıkıntısını düşün yani büyük ırk bir köpeğin olmalı birde kafesin içinde taşıya bilecekmisin tekerlekli bir düşün bence :)

• ben de ilkine daha yakinim. Birkac siteye bakacagim. Hangisi uygunsa onu alirim, gidip alamam zaten. 15 kgluk mamayi bile gidip almiyorum :). Kolum kopuyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• kafes almasaydın iyiymiş. sehayat için mi lazım ? evde kafese koymuyorsundur dimi ?

0|0
    0|0
  • bu bahçe kafesi filan mı? dikdörtgen prizması şeklinde olanlardan. malzeme farkı da var, marka farkı da. bazılarının altında çıkartılabilir tepsi bulunuyor fiyatı değiştiriyor. bazıları tek bazıları 2 kapılı oluyor. bazıları tekerlekli bazıları tekerleksiz filan işte... hangi markanın daha iyi olduğunu bilemezsin. sonuçta senin ilgi alanın değil. telefon markası gibi yorum yapamazsın. malzemeye önem ver. ayrıca katlanınca çok yer kaplamaz. bizim okulda çelikten olanları var. istersen sana gizlice aşırayım bir tane.

0|0
    0|0
    • 120-90-70 falan civari bir sey istiyorum. Dikdortgen olanlar evet. Ya o kadarini biliyorum da. Muhtemelen internetten siparis verecegim. O yuzden soruyorum.

• internetten alırsan marka almak durumunda kalırsın. dediğin ölçülerde çelik olanlar 500-600 arası değişebilir, pirinç alırsan çok daha düşer bu fiyat belki yarı yarıya bile... kendin yaptırırsan daha ucuza bile gelir. bu noktada markaya para ödemiş oluyorsun sadece :) iyi bir araştırma yapman gerekir bu daha düşük fiyata bulmak için...

• Imkanin varsa kendin yaptir, daha ucuza mal edersin

0|0
    0|0
  • eminönüne git en iyisi

0|0
    0|0
  • baya baya ilgi alanım dışında bir soru oldu bu :D neyse katılmak güzeldi yarışmaya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...