Nü modeller hakkındaki düşünceniz nedir?

Bu işi yapan biri olarak nü modeller hakkındaki düşünceniz nedir? Merak ediyprum dürüstçe yazar mısınız?

0|1
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Özgüveni düsük olan insanlardir baskalari tarafindan iltifat duymamis ve duyma hisi istiyen insanlardir aslinda yazik onlara hayati iyi olmuyanlar aslinda bu yolla özgüven ve para kazanmaya çalisirlar

0|1
    0|0
    • Ozguvenim yuksek olmasa bu işi yapmam :) ayruca 12 yıldır yapan biriyim buna ihtiyacım yok.

• Tesekkürler eig için umarim okuyanlar biraz daha anlar

En İyi Erkek Görüşü

• Kolay para kazanmak gibi. Ama yaptığı çok çok zor iş.. hiç kımıldamada 2 saat duracak ve cinselliği -- utanma duygusunu aşmış olacak... zaten çok eminim hiç çıplak olduğunu aklına bile getirmiyor o anda.. Sadece işini ve alacağı parayı düşünüyor... Ama bir yandan şöyle düşün en azından para - (geçim- yemek) için orasını burasını satmıyor.. hastalık kapmıyor filan...

0|1
    0|0
    • Nerden biliyorsun

• Çok çok teşekkürler Eig için... Hayattan tüm beklentileriniz gerçekleşmesi dileklerimle..

• Hakettin ben teşekkür ederim gorusun icin.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Senelerdir karşılarına geçip çiziyorum. Saygıyı hak ediyorlar. Yaptıkları iş aslında zor bir meslek. Çoğu insanın rahatlıkla yapamayacağı bir meslek. Taktir ediyorum. Aldıkları para vs. beni ilgilendirmiyor, umarım yaptıkları işin karşılığını alıyorlardır. Ancak sanatla ilgilenen insanın modeline, modelinde sanatçıya saygısı olmak zorundadır. Benim görüşüm bir hoca kadar söz ve hak sahibiler mesleklerini icra ettikleri esnada. Sanatla ilgili bir bölümde okumak isteyip, modelin karşısına geçince yadırgayan, şikayet eden insanlarla da karşılaştım. Görüşüne, mantığına uymuyorsa saygısızlık etmeden başka bir şekilde çözersin sorununu, oraya 3 saat, 4 saat oturup senin için hareket etmeden duran insan keyfin için değil, bir şeyler öğreneme yardımcı olabilmen için, kendini geliştirebilmen için oradadır. Hiç küçümsenecek bir meslek değil genel olarak demek istediğim. Umarım yeterli olmuştur. :)

0|0
    0|0
  • Beni asla yapmazlardi onu biliyorum.

0|1
    0|0
  • Bir gün sıtma olup geberecekler.

0|0
    0|0
  • Meslek olarak yapıyorsanız birşey diyemem.

0|0
    0|0
  • Ben de modellik yaptım. Fotografçıyım zaten. Bir arkadaşım istedi. Bir bayan arkadaşla beraber poz verdik. Tabi yüzümüzü çekmedi. Bir de sadece kilot vardı üstüm0üzde.
    Ama ilk defa gördüğüm bir kızla çıplak olmak onunla ten teması ve sürtünmeler müthiş zevkli..
    Ereksiyon olmamak için zor tuttum kendimi?&₺@

0|0
    0|0
    • bu tur modellik degil benim dedigim.

• Tamam bende p*rno da oynamadım. Fotograf sergisinde kullanıldı

• Ben yapmadım ama yanada saygım var ben resim kurslarında modelim 12 yıldır

• p*rno videosu cekebilen insanlar var . çıplak pozda verebilirler .

0|0
    0|0
    • cıplak poz veren herkesin bu durumda p*rno filmde oynaması mı lazım ne sacma yazı o

• saçmalıgından demedim anrmal bir durum yok yani. karakter kişilik meselesi. her insanın yapmaya cesaret midesem rahatlık mı desem anla işte tenezzul etmedği şeyler.

• bak bu yorumun daha guzel ve manalı

Yükleniyor...