Alın size mantık sorusu var mı bilen?

belki rastlamışsınızdır ama sorayım yinede..
bir akşam bir çift sokakta yürürken bir sokak çalgıcısına rastlarlar ve çalgıcı ''sizi hiç tanımıyorum ama bana sevgilinin ismini söylersen içinde sevgilinin isminin geçtiği bir şarkı çalabilirim eğer çaldığım şarkıyı sende ezbere baştan sona biliyosan güzel bir yemeğinizi yerim, bilmiyosan size istediğiniz kadar şarkı çalarım demiş'' adam bu imkansız der çünkü adam da müzisyen ve sevgilisinin ismi geçen hiç bir şarkıya rastlamamış ve sevgilisinin ismini söyler '' Melisa'' ve çalgıcı başlar çalmaya adam şaşırır şarkının içinde gerçekten melisa ismi geçer ve kız bu şarkıyı baştan sona bilir..
Sizce bu şarkı nedir :)

Güncellemeler:
fikri olan yok mudur ya?
https://www.youtube.com/watch?v=rHtxtycqe1Y alın size cevap.. :) :) izleyin

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Calgici adamin sevgilisinin eski sevgilisi buna zamanında adının geçtiği şarkı yapmış o kadar çok söylemiş ki kız ezberlemis sonra ne olduysa bunlar ayrılmış. Işte o gün de karşılaşınca demiş bir artistlik yapayım ve yapmış yapacağını. Anlamadığım şey kız neden bütün bunları adamin anlayacağını düşünmemiş salak galiba 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neymiş

0|0
    0|0
  • Ah melisaaaam güzel de güzel melisamm bir öpücük versendeee mutlu olan ben olsammm🎶🎶
    Sarki budur. Bilmeyenler youtube'dan bakabilir.

0|1
    0|0
    • ama bu şarkı ne isim verirsen ver olur :)

• Bence şarkı dedigin daha içten daha samimi olmalı, yani süslü lafları geçip direkt içinden geldigi gibi patlatmalısın. Bak mesela şöyle: Ah melisaaaaa senin o kocaman ağzınının içine sulu ve ıslaaaaak dilimiiiiiii daldırsammm melsaaa sen de kendi diliniiiii benim dilimin etrafındaaaaa halojen bir şekilde çevirerek beni vakumlasannnnn amannnnn ve salyalarımız birbirine karıştığındaaa aşk şerbeti yapsaaaak nasıl olurduuu melisaaaa eğer hala kusmadıysan cevap veeer melisaaaaaa :D

• @hayatadayir ne kadar da komik masallah

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...