Şiir hakkında bilgisi olan var mı şiirlerimde hatalarımı soracağım?

Yaklaşık bir yıldır şiir yazıyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum anlayan varsa özelden birkaç şiirimi atıp görüşlerini almak isterim.

Not:Beğenseniz de beğenmeseniz de şiir yazmaya devam edeceğim. Ben bu şekilde rahatlıyorum. Karanlık günlerimi şiirle aydınlatıyorum. Sizlerden sadece tavsiye alacağım. Tabi uygun görürseniz.

Hepinize güzel günler😊

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlara beğendirmek için şiir yazma zaten. Kendin beğen, kendi duyguların onlar çünkü.

Varsa yapabileceğim bir şey, seve seve yardımcı olurum. 9-10 senelik bir birikim var.

Hayırlı Günler,
    Selametle.

0|0
    0|0
    • Hiçbir şeyimi insanlara beğendirmek için yapmadım. Hele şiirlerim benim dünyamdır. Bu yüzden kimseye okutmam bile. Amacım biraz tavsiye almak sadece.

• Tamamdır, bende geri takip yaptım.

• Evet kafiye uğruna anlam saçmalaşması çok komik oluyor

En İyi Kız Görüşü

• İncelemek isterim şiirlerini :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben de senin gibiyim , 1 sene dahi olmadı aslında ama paylaştığım kişiler beğeniyor şiirlerimi , sen de istersen özelden atabilirsin, karşılıklı yorumlarimizi ve kanaatlerimizi paylasiriz.

0|0
    0|0
  • Şiir ile ilgili çok geniş bir bilgi birikimim vardır. İstersen atabilirsin ancak edebiyat konusunda biraz açık sözlüyümdür ve eleştirmekten sakınmam. Kırılma o yüzden.

0|0
    0|0
    • Takip ettim sizi. Nickimin sonu rakam.

• Yaklaşık 5 senedir şiir hayatımın vazgeçilmez öğelerinden biri yazıyorum da aynı zamanda yardımcı olmamı istersen değerlendirebilirim.

0|0
    0|0
  • şiir okumayı yazmayı hatta bıraz daha duz yazı gıbı yazmayı coks everım. öyle profosyonel yorumlayamam ama hislerimi hisstekklerımı kendmde yorumlayablirim

0|0
    0|0
  • yazabilirsen aruz ölçüsünü kullanmanı öneririm, bayağı zor olacak ama bence şiir kulağa da hitap etmeli sadece sözler yetersiz

0|0
    0|0
  • virgül nokta vurgulara dikkat et yeter :) birde aynı kelimeleri çok kullanma :)

0|0
    0|0
  • Ben anlarım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...