Sanata yatkınlığınız var mı?

Herhangi bir sanat dalını gerçekleştiriyor musunuz? Profesyonel olmak zorunda değil tabi ki. Yazarlık, heykel, resim, müzik, oymacılık, ebru vb vb var mı?

0|0
28|33

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi mesleğim gereği olması mecbur :).Sanatsal dalları izlemekten dinlemekten çok zevk alıyorum.Sanata yatkınlığım varmı? Şimdi kendimizi burada met edince bazı üyeler kızıyor :).Reklam yapmayalım kendimiz için.Hayırlısı

1|3
    0|0
    • Sen sitedeki zevzeklerin dedine dinlene ger firsatta kendilerine deger veriyorlar ve kendilerini reklam yapiyorlar kiskanclar! :))

• Aslında atıp tutanlarla doğruyu yazanlar kendisini belli ediyor yazdıklarıyla, kurdukları cümlelerle. Valla ben alçakgönüllülüğü de sevmem yalan yere böbürlenmeyi de.

• bulunduğum her yerde kendim olmaya çalışıyorum ve tabiki bazen bazi şeyleri abartarak yazmış olabilirim veya belki ufak beyaz yalanlar olmuş olabilir ama paylaştığım hiç bir yazımda/ yorumda sahtelik yok.Hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 27

• Fazlasıyla var ama koşullardan dolayı ilgilenemiyorum ki :( küçüklükten gelen resme merakım ve hikaye yazışım olsun, tasarımla fazlasıyla ilgilenişlerim olsun.. Boş zamanlarımda hikaye ve düzyazı yazıyorum, canım sıkkınken resim çiziyorum ama sınavdan dolayı pek zaman ayıramıyorum..

0|1
    0|0
  • ailem engel olmasaydı şimdi iyi bir tiyatrocu efenime söyleyim dansçı en kötü ihtimal gitarist olabilirdim asdfgjkl hep engellediler beni

not: yeteneksizim

0|1
    0|0
  • yeteneğimi test etmiş değilim pek, var mı yok mu bilmiyorum.

ama estetik duygusu içeren şeyler beni etkiler...

0|1
    0|0
  • tiyatro, şarkı söylemek ve deneme yazmak konusunda yetenegim oldugnu söylerler ama en çok tiyatral bir yetenegm oldgunu düşünüyorum :)

0|1
    0|0
    • rol alıyor musun herhangi bir tiyatro etkinliğinde?

• bir aralar bulundugum ilin kültür merkezinde yönetmen yardımcılıgı yapmıştım oyunlarda da bulundm lakin o taraflarda artık alakam kalmadı malesef..

• harikaymış keşke devam edebilseydin

• heykeltraşım.

0|1
    0|0
  • Hepsinden azçok anlıyorum ilgim var. Ama hiç birinde tam anlamda iyi değilim.Sadece denemişliğim vardır ama geliştiremedim.Hiç bir özeliğim yok.

Çömlekçilikte gzüm var bu ara.

1|1
    0|0
  • profesyonel olarak yapıyorum ne olduğu bana kalsın

0|1
    0|1
  • resim yapıyorum

0|1
    0|0
  • Amatör yazarım.

0|1
    0|0
  • herhangi bir enstrümanı kolaylıkla öğreniyorum çalmayı

0|1
    0|0
  • Çok iyi karakalem çalışması yaparım :)

0|1
    0|0
  • her sanata hevesim var hiç birine becerim yok

0|1
    0|0
  • Yazarlık var.

0|1
    0|0
  • Söz yazarım çalarım söylerim :))

0|1
    0|0
  • Müzik. Profesyonel olarak yapmak istiyor muyum bilmiyorum ama şuanda baya ilgileniyorum.

0|1
    0|0
  • 2 senedir ney üflüyorum başka birşey yok

0|1
    0|0
    • uğraşıp ses çıkartamadığı için vazgeçen nice arkadaşım oldu tebrik ederim seni

• vaar gitar çalarım güzel şarkı söylerim yağlı boya yapıyorum arada

0|1
    0|0
  • ebru sanatı yapmayı çok istedim ama babam bir yollayamadı şimdide hevesim yok yaa =(

0|1
    0|0
  • Cin ali benim alanim.

0|1
    1|0
  • Müzik alanında çalışıyorum. clublarda şarkı söylüyorum.

0|0
    0|0
  • Tiyatroda çok iyimdir, çok fena rol yaparım.

0|0
    0|0
  • Ad-soyadımın basında ressam yazınca google da hala cıkıyorum

0|1
    2|0
    • google vefalı bir dost olabiliyor

• çok güzelmiş. tebrik ederim seni

• tesekkur ederim..

• karakalem kartal çizerim

0|1
    0|0
  • oryantal dans yaparım

0|1
    0|0
  • Müzik,karakalem.

0|1
    0|1
  • arapça dans ederım ama aylem izin vermiyorlar yeteneyımı gostermek :(

0|1
    0|0
  • Resim çiziyorum karakalem portre

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• "overtheclocked" ismini hiç duymuş muydun? Geçmişten günümüze tüm soru, cevap ve yazılarını takip etmeni tavsiye ederim.

İşini kolaylaştırmak adına sana overclocked2 ' den alıntı yaptığım bikaç nobellik soru ve yazısını göstereyim hadi yine iyisin köftehor soran herşey elinin altında.

link

link

link

0|1
    0|0
  • Boş zamanlarımda yazar çizer karalarım, ahşapla da çalışmayı severim ama öyle işe yarar bişey çıkardığımı düşünmüyorum daha

0|2
    0|0
  • sanata yatkınlığIM...sanata yatkınlık...hımmm...çabuk soyunurum... Olabilir mi?

0|1
    0|0
  • Müzikle 6 yıldır aralıksız yakından ilgileniyorum. Önceden de 3 yıl tiyatro ile ilgilendim ama bıraktım..

0|1
    0|0
  • "Sanatsız kalan bir Milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir..."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ressam ve Şair...acizane ve nacizane uğraşım

0|1
    0|0
  • Var.

0|1
    0|0
  • Müzik ve yazarlık var ama uzun süredir uğraşmıyorum. "Müzik kulağı" sayesinde şarkıların notalarını çıkarıp piyanoda çalardım, bir gazetede yazardım, piyes de yazmıştım. Mütevazı işlerdi hepsi

0|1
    0|0
  • Karakalem çiziyorum. Eğitimini almadım ama yetenekliyim biraz, çizimlerim var. Tüm sanat dallarına da sonsuz saygı besliyorum.

0|1
    0|0
  • inan hiç alakam yok.

beceriksizim. bir defasında HAT SANATI için takım aldım ama yine beceremedim.

1|1
    0|0
  • Heykeltraş yapmayı denedim atmaca yaptım inanılmaz gerçekçi oldu,ayrıca karakalemde çok iyiyim yani:)

0|1
    0|0
  • yazma konusunda bir -ash- değilim ama yazmak güzeldir. Resim çizerim, stres atmak için de elektro gitarımla kafa sallarım asdfgasd

0|1
    1|1
  • Ensturmanlarla aram iyi sayılır.

0|1
    0|0
  • bana her şey sanat sevişmek bile asdkfnjaskfna

0|1
    0|0
  • Çok güzel yalan söylerim mesela.

0|1
    0|0
  • vaktinde sanata olan yatkınlığımın tesiriyle tam 3 düzine mavi don aldım

öylece duruyorlar

umut dünyası işte

0|1
    0|0
  • resimle ilgileniyorum karikatür ve minyatür alanında profesyonelim... az buçuk da ebru var işte :DD

0|1
    0|0
  • Karakalem çiziyorum,Ufak siyasi-tarihi hikayeler yazıyorum ve sanat sayılmıyor ama DJ'im

0|1
    0|0
  • Müzik, hayatım benim.

0|1
    0|0
  • bağlama .çalarım amatör olarak

0|1
    0|0
  • yazarlık konusunda iyi bir kapasiteye sahip olduğumu sanıyorum.

0|1
    0|0
  • resim yaparım genetik olarak yeteneğim var, yazarlığada yatkınımdır

0|1
    0|0
  • Piyanoda iyiyim ama diğer bütün sanat dallarında fiyaskoyum :D

0|1
    0|0
  • Profesyonel sanatçıyım... Oymacılık da ne leyyn:)

0|1
    0|0
  • anne baba sanatçı benim :D

0|1
    0|0
  • yok hiç beceremem

0|1
    0|0
  • karakalem calışmalarım vardı eskiden sanatcıların resimlerini yapardım şimdi ugraşmıyorum

0|1
    0|0
  • sanat için yatağa yatanların bence sanata yatkınlığı tartışılamaz

0|1
    0|0
  • Var var aaşk sanatı ıle uğraşıyorum :)) ben romeo :))

0|1
    0|0
  • Hiç yok.Resim çizmeyi severim ama resmim çok kötü.Gitar çalarım, sesim iyi değil.Yazı yazmaya belki biraz yeteneğim olabilir.

0|0
    0|0
  • Nobellik bir yazarım

0|0
    1|0
    • Haklısın. Hemen bir güncelleme yaparak bu talihsizliği görmezden gelmeni sağlıyorum.

• Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...