Çizmeyi bırakmayın! Son 3 yılda gösterdiğim gelişme, çizim yapan arkadaşlara örnek olur umarım?

Çizmeyi bırakmayın! Son 3 yılda gösterdiğim gelişme, çizim yapan arkadaşlara örnek olur umarım?
3 Yıl önce, 2012 de yaptığım pratik amaçlı bir çalışma.

Bu da 2015'in sonlarına doğru çıkan kişisel bir çalışma.

Sıkılmayın, çizin, yıllar geçtikçe gelişmenizi kendiniz takip edin.

Mevzu para ise, işinizi tutkuyla yaparsanız o zaten sonunda sizi buluyor merak etmeyin.

Hepinize iyi geceler, başarılar!

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• bunu çizecek sabrım yok

0|0
    0|0
    • Sadece çizmek için değil, her işi yaparken sabır gerekli bir şey. Her işin kendine göre zorlu süreci mevcut. Aşana kadar sabır şart. Sonrası çorap söküğü oluyor zaten. İstediğin ne ise onun için dişini sıkmak gerek.

• 3 yıl öncede yetenek varmış ama

0|0
    0|0
    • Toplamda 10 yılımı verdim, ilk zamanlara dair bir şeyler bulamadığım için 3 yıl öncesinden örnek gösterebildim. Daha eski işleri gizlilik sözleşmelerinden dolayı paylaşamıyorum bu tarz sitelerde malesef. Teşekkür ederim düşüncen için.

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim köreldi galiba ders denen lanet şeydne dolayı çok severdim

0|0
    0|0
  • çok güzel tebrikler bende resime meraklıyım ama düzenli çalışmıyorum maalesefki daha çok zaman ayırmalıyım

0|0
    0|0
  • Bu konuda iyisin tebrikler
    Çok isterim ben de çizimi seviyorum ama berbatim 😥

0|0
    0|0
    • Berbat olarak düşünme, olay pratik ve istikrarlı olmakla alakalı. Bıkmadan, sabırla çizersen, hata yaptıkça daha iyisini yapmak için uğraşırsan sonucunda meyvesini alırsın. :)
      Teşekkür ederim düşüncen için.

• Supermis usta. Ne kadar para kazandırıyor

0|0
    0|0
    • Yapacağın işe, firmanın büyüklüğüne, harcayacağın zaman göre değişiyor. Benim sektörüm Dijital, eğlence ve oyun sektöründeki firmalara konsept/karakter tasarımları hazırlıyorum. Bunlar kişisel keyif için olan işler.
      Kimisinden 2 günde yapacağın işe 200-300 dolar alıyorsun, kimisinden 1 haftalık işe 1000 dolar alıyorsun süre ve fiyat her zaman değişkenlik gösteriyor. Ama hiç bir zaman TL ile çalışmıyorsun orası kesin.

• Tebrikler. Başarılar iyi geceler

Yükleniyor...